1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sınıf yükseltme başvuruları 29 kasım'da açıldı

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Ergül Çatalbaş tarafından 22 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. İlker Yılmaz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    47546
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Emek OSGB
    ATM lerden direk yatırılabilyodu aslında ama bi sıkıntı olacağını düşünmüyorum buradan takip edip kayıt yaptırıldığına dari bi duyum aldığınızda sizde yaparsınız kaydınızı olmuyosa zaten para yatmamış der. Bu sefer ATM den bi 35 daha yatırırsın olur biter sende sıkıntı yaptığın şeye bak. :)
  2. Jengiz01 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    01
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Femen' de olsa onlarda bizim bir kardeşimiz...
    Bu arada burdan Femen' lere sesleniyorum, Adana trafik sorunu var, maganda sorunu var, çevre kirlililiği var, kızlı-erkekli evlere baskınlar yapılıo falan...Yani bir sürü protesto edilecek şey var, sizleri en kısa sürede Adanamızda yapacağınız bir protesto için bekler, gözlerinizden öperim...
  3. İlker Yılmaz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    47546
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Emek OSGB
    09:01 Hala kayıt yok :)
  4. Mehmet Akın İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    67025
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    ben internet üzerinden yatırmaya çalışıyorum sınav çıkmıyor. sadece eski sertifika yatırma ücreti görünüyor.
  5. İlker Yılmaz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    47546
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Emek OSGB
    internet üzeirnden olmuyo zaten Ziraat atm ye git ordan hallediliyo sadece bide halkbankası ATM
  6. Mehmet Akın İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    67025
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
  7. İlker Yılmaz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    47546
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Emek OSGB
    Para yatırılan bir ATM ye Git Giriş>Ödemeler>MEB ÖDEMELERİ>İşyeri Hekimliği ve İş güvenliği uzmanlığı 3. sınav diye ilerle
  8. Mehmet Akın İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    67025
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Sınav yükseltmeye de mi 3 sınav diye para yatırıyoruz ?
  9. bakanlık senin yapacağım işe ......sisteme bak evrak gönderiyorum edevletten barkodlu 2.033 günüm var ne uyuşmuyor anlamadım.Parayı da yatırdık...
  10. Hakan DENİZ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    yaşasın görüyorum görüyorum
  11. Cagdas Sakinci İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    92542
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    arkadaşlar internet kaydını yaptıran varmı? yine aynı mesajı veriyor sistem 9 una kadar uzatacaklar heralde
  12. Hakan DENİZ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    biraz önce gözcüden çıktımda
  13. Jengiz01 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    01
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    9:24 hala başvuru yapılamıyor. Göz kapaklarım artık yavaş yavaş kapanmaya başladı, arasıra kafam klavyeye düşüyor, alnımda asdf izi çıktı. Bu Bakanlık beni malulen emekli yapacak
  14. Cumhur Gültekin İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    80759
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Vakıf Üniversitesi
    Parayı Vakıflar Bankası vezneden yatırmıştım. 3. sınav yazıyor. Ama meb gov tr halen kayıt kabul etmiyor. 29.11.2013 09.45
  15. Jengiz01 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    01
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Aynen... Bugün bu iş patlar, moralimde bozuldu wallahi, ders de çalışmam artık kayıt olana kadar, akşam bari sinemaya gideyim.
  16. Mustafa AYKUL İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    31331
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    AKAYTEL İletişim
    18 Ağustos sınavında C Sınıfı Uzman olanlar için sistem açık anladığım kadarıyla listeye direk eklendikleri için. Ancak başvurulan sınav için C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı görünüyor. Daha önceki sınavlarda sertifika alanlar için ise bilgileriniz örtüşmüyor uyarısı çıkıyor. 7 sayfalık yorumdan anladığım kadarıyla.
  17. Cagdas Sakinci İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    92542
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    hala başvurulmuyor başvuran varmı arkadaşlar?
  18. Yasin Çetin İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    46208
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    en iyisi ertelensin yaa bu psikoloji ile yapılan sınavdan hayır gelmez zaten :))
  19. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İzmir Büyükşehir Belediyesi
    iptal olsun
  20. Tuncer Topçil İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    yüseltme sınavına başvuru yapabilen var mı?