1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sınıf yükseltme eğitimi

Konusu 'Eğitim Duyuruları' forumundadır ve Eren Baran tarafından 20 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

 1. Çerkezköyde oturuyorum. Yükseltme eğitimine girmem gerek ama buradaki eğitim firmaları yeterli kursiyer sayısına ulaşamadıkları için kurs açmıyor. 30 ağustos son başvuru tarihi. Yakınlarda aynı durumda olan varsa burdan irtibata geçerek kursun açılmasını sağlayabiliriz.
 2. mustafa kaya İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  SINIF YÜKSELTME İÇİN GEREKLİ ŞARTLAR AYNEN DEVAM EDİYOR DEĞİL Mİ HOCAM?
  --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 21 Ağustos 2014 ---
  PRİM GÜN SAYISI OLARAK?
 3. Bahsettiğim şey prim gün sayısı ile yada paket/torba yasa ile alakılı değil.
  Normal süreçten bahsediyorum. Yönetmelie göre c sınıfı sertifikaile 3 yıl çalıştığını belgeleyenler eğitime katılıp B sınıfı uzmanlık sınavına girebiliyor.
 4. mustafa kaya İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  tmm anladım tşkler