1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
  2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
    Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Sınavı kazananların yapması gerekenler

Konusu 'İş Sağlığı ve Güvenliği Haberleri' forumundadır ve Ergül Çatalbaş tarafından 12 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İzmir Büyükşehir Belediyesi
    istediğiniz zaman yatırın sadece sertifika ücretine zam gelebilir o yüzden sorun yaşamayın ama benim için zam gelse de fark etmez derseniz o ayrı mesele
  2. Elif25 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    AAA tabiki fark eder valla yeterince sömürülüyoruz zaten hadi hayırlısı bir temmuz a kadar yukarı dsa ifade edildiği gibi demi ....
  3. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    benim bildiğim bu
    ve bu yüzden sorun yaşamayın
  4. Elif25 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Yine de teşekkürler farklı bir şehirden aynı kuruma para yatırılsa sorun olmaz demi
  5. Mustafa Yıldırım Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Nevşehir
    Sertifika Numarası:
    16058
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bireysel başvuruyu kabul etmiyormu bakanlık. İlede eğitim kurumumu yapacak başvuruyu
  6. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    en son o şekildeydi zaten sertifikanız eğitim kurumuna geliyor
  7. Tuba Özbay İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    yani ne zaman yatıralım sizce ?
  8. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    eğitim kurumunuz ile görüştünüz mü?
  9. Mustafa Yıldırım Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Nevşehir
    Sertifika Numarası:
    16058
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Eğitim Kurumu ,Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi ,İşyeri Hekimi ve İş Güvenliği Uzmanlarının dikkatine!

T.C. Ziraat Bankası ile Genel Müdürlüğümüz arasında düzenlenen protokol neticesinde; Yetkilendirme Daire Başkanlığınca verilen sertifika ve yetki belgelerinin ücretleri, yakında ilan edilecek tarihten sonra T.C. Ziraat Bankası Şubesi Kurumsal Tahsilat Programı aracılığıyla İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü Kurumsal tahsilat hesabına yatırılacaktır.

18 Mayıs 2013 tarihinde yapılan iş güvenliği uzmanlığı sınavında veya geçmiş sınavlarda başarılı olan iş güvenliği uzmanlarının ve işyeri hekimlerinin, gerekli ödemeleri yaparken eski hesap numaralarını değil kurumsal tahsilat programını kullanmaları gerekmektedir.
    Sertifika basım sürecinde ve faturalandırma işlemlerinde adayların ve kurumların sıkıntı yaşamamaları için belge ücretlerinin kurumsal tahsilat programı aracılığıyla yapmaları gerekmektedir.

Bilgileriniz rica olunur.
  10. Tuba Özbay İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    hayır ..neyse teşekkür ederim
  11. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    yarın bile yatırabilirsiniz banka aldıktan sonra
  12. Mustafa Yıldırım Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Nevşehir
    Sertifika Numarası:
    16058
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    yukardaki bilgilendirmeyi dikkatli okuyun arkadaşlar. benim anladığım kadarıyla bakanlık bi tarih belirleyecek sertifika ücretleri için. bakanlığın sitesini takip edin ve eğitim kurumunuzdan bilgi alın. Şimdilik bekleyin acele etmeyin derim ben.
  13. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    bankanın ne zaman alacağını bakanlık duyuracak burada dikkat edilmesi gereken eski hesap numaralarını unutun