1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sınavı kazananların yapması gerekenler

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve Ergül Çatalbaş tarafından 12 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    beklemede kalın bakanlık açıklama yapacak, kurumsal tahsilatta henüz açılmamış.
  2. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İzmir Büyükşehir Belediyesi
    3 gün itiraz süresi olduğu için bakanlık pazartesiye kadar tahsilata başlamayacak
  3. Arif Baştürk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    öncelikle
    -adı geçen 'belgeler' dekonttan başka hangi belgelerdir?

diğer bir konu
    --belgeleri eğitim kurumuna ulaştırdık diyelim, ama eğitim kurumu ağırdan aldı ''yan yattı çamura battı kargoda postada takıldı yapabileceğimiz bişey yok..vs'' türünden bi cevap alırsak ve herhangi bir mağduriyet olursa?
    kendimiz ulaştıramazmıyız bakanlığa?
    ben eğitim kurumuma pek güvenmiyorum(ki bu kurum üniversite olmasına rağmen)!
    elden takip etme şansımız yokmu ki?
  4. Nidal Can İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    aynen bende güvenmiyorum. bizim oraya gtmemiz gerekir mi acaba?
  5. Tuncay Aydın Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Antalya
    Sertifika Numarası:
    38443
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KAMU-05070785451
    günaydın herkese..eğitim kurumuna başvururken zaten diğer belgeleri vermiştik.sadece dekontu vereceğiz.onlar zamanında göndermek zorundalar..sorun yok.tabiiki herkes zamanında verirse..geç verenlerin ki geç gidecektir.
  6. Tuncay Aydın Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Antalya
    Sertifika Numarası:
    38443
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KAMU-05070785451
    eğitim kurumuna bakanlıktan mail gelecek,eğitim kurumuda bize gönderecek.sonra ıslak imzalı dilekçemizi de eğitim kurumunda imzalıyacağız.hepsini kurum bakanlığa gönderecek.bu net ve doğru bilgidir.
  7. Emine Diren İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    260732
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    kamu
    acil eylem planı hazırlarken 44 çalışanı olan bir işyerinde ekipleri oluşturmak gerekir mi
  8. Tuncay Aydın Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Antalya
    Sertifika Numarası:
    38443
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KAMU-05070785451
    en az 50 çalışan olması gerekir diye biliyorum..
  9. Arif Baştürk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ''sınavı kazananların yapması gerekenler'' başlığında pek uygun olmamış sanki :?
  10. Ahmet Götürler İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    64660
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    gökyüzü osgb
    dilekçe örneği varmı
  11. Arif Baştürk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    3güne kadar bankaya para yatırabilirsiniz demişlerdi? o da 3 güne kadar açılır herhalde
  12. Ahmet Götürler İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    64660
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    gökyüzü osgb
    ankara dışındayım, eğitim kurumu ankarada , şimdiden dilekçeyi hazırlayıp gönderirdik ancak yetişir bu arada
  13. Tuncay Aydın Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Antalya
    Sertifika Numarası:
    38443
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KAMU-05070785451
    eğitim kurumunda matbu dilekçe var...merak etmeyin,heyecan yapmayın arkadaşlar,Bakanlık listeyi eğitim kurumlarına ulaştırsın önce...eğitim kurumunuzla irtibatlı olun,mail kutunuzu sık sık inceleyin..
  14. Nuray İSGforum Üyesi

Banka da henüz açılmamış ödeme almıyorlar, Eğitim kurumumuz da bilgilendirme yapacağını söyledi,
  15. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman

?
    Yetki Belgesi Ücreti: 8000 TL + KDV%18 = 9440 TL
  16. Arif Baştürk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    benim kurumum sağolsun telefonlara bile cevap vermiyor...
  17. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    hocam bu sınavı kazananların yapmaması gereken hareketlerden :) aman sakın 9440 tl yatırmayın :)
  18. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    merhaba arkadaşlar demin 170 i ve kursu aradım kurstan dedilerki yatırılması gereken paranın henüz hesap numarası açıklanmamış açıklanınca duyurulacamış.vede 170 e şunu sordum biz şu anda işyerleri ile anlaşabilirmiyiz?onlarda dedilerki sertifikalar çıkana kadar bizler anlaşamazmışız buda 2-2.5 ayı bulurmuş vede risk analizi acil eylem planı falan da yapamazmışız.BİZİM ŞU ANDA RİSK ANALİZİ YAPMA YETKİMİZ YOKmuş.bazı arkadaşlar risk analizini yapıp işveren e imzalatma yoluna gitmişlerdi önemle duyurulur bu olmuyormuş.o analizde mutlaka isg uzmanının imzası gerekiyomuş yani hiç bir şey yapamıyacağız.anlaşılan keşke biri bir çıkış yolu bulsa.....
  19. Gökhan Berker Akbıyık İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  20. Tuncay Aydın Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Antalya
    Sertifika Numarası:
    38443
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KAMU-05070785451
    demek ki biz sadece eğitim kurumuna ıslak imzalı dilekçemizi vereceğiz.gerisi eğitim kurumunun görevi.kolaymışşşşş;)