1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sınavı kazandıktan sonra iş bulabilecekmisiniz?

Konusu 'Öneriler ve Şikayetler' forumundadır ve SEvDAaa tarafından 25 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Erhan Çeliktürk İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    16620
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Uzman
    Üniversitede derse giren ilk hocamızın ilk sözü"Arkadaşlar mühendislik fakültesini kazanmanız bu bölümü bitireceğiniz anlamına gelmez,mühendislik fakültesini bitiren herkes de mühendislik yapacak anlamına gelmez.Biz sadece yol gösteririz bu yolda yürümek sizin işiniz." İş güvenliği uzmanlığı da böyle.Bu iş uzun soluklu.Şu an ben de aktif olarak İş güvenliği uzmanlığı yapmıyorum.Bakanlığın adım atmasını ve bu işi layığıyla yapmayan Osgb'lerin kapanmasını bekliyorum.Çoğu uzman meslektaşımın yaptığı gibi.
  2. Utku Arslan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    sen onu bunu bırak da şu sınav ne zaman açıklancak onu söyle hadi, bilmişsin ya çok :)
  3. ÖNDER İNALÇUK İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    81148
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    1000 liraya bu işi yapıyorlarsa söylenecek laf yok
  4. Erkan Özerdem İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    54162
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    danışmanlığını yaptığım bir firmada c sınıfı saha denetimcisi 1300 alıyor
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 5 Haziran 2014 ---
    inşaat şantiyesi hemde...
  5. ömer293 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    95379
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    belediye güvenlik
    arkadslar ış guvenlıgı belgesi tam bir fiyasko.bu sektör en fazla 2 yıl ayakta kalır. osgb ler 1000 tl ye uzman calıstırıyorlar.is kazalarıda cabası.istifa edin.arkanıza bakmadan osgb leri tekedin.iş kazası durumundada osgb mudurleri bizleri yanlız bırakıyor.işin duzgun yapsaydın diyorlar.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 24 Ağustos 2016 ---
    nerden bulastık bu belaya.Devlet utansın bizi bu hale getirmekten.