1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sınavın açıklanmasına ramak kala......

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve Kadriye Atamış tarafından 11 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Kahraman Yüce İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    YÜCE İŞ GÜVENLİĞİ
    Ohh şükürler olsun 70 :)
  2. esat deniz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ''Hangi ünlüye benziyorum'' testinden '' İzzet Altınmeşe'' cevabını alan kızdan hala haber alınamıyor.
    :))
  3. Arif Baştürk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    kader arkadaşlarım benim... :)
    ''70 olsun bizim olsun'' dedik 70i aldık çok şükür...
    başarılı olan diğer arkadaşlarımı da kutluyorum.... yolumuz açık olsun
    ağustos sınavına girecek arkadaşlara da başarılar diliyorum, Allah yardımcınız olsun...
  4. Naz Olgaç İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    74354
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    vay be bunu da atlattık..
  5. ceren sevimay İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Arkadaşlar sertifikalar ortalama bir ay içerisinde teslim alınıyormuş ama bu süre içinde çalışabiliyormuşuz
  6. Erhan Çeliktürk İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    16620
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Uzman
    Arkadaşlar kazanan herkese hayırlı olsun.Esas sınav belgeyi aldıktan sonra başlıyor.Mevzuat takibi ve uygulaması çok önemli.
  7. Fatih Yavuz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    38627
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    Medikal
  8. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    tabiki :) 60 larda kalan arkadaşlarım lütfen üzülmesinler bugün değilsede yarın uzmansınız;)
  9. Saadet Kurşun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ne olacagını bilememek sınrda olmak kadar kotu birşey yok..Allah herkesin gönlüne göre versin diyorum...bundan sonra daha zor günler bizi bekliyorum Allah yardımcımız olsun ..
  10. isgbaris33 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Teşekkür ederim de şimdi o heves falan kalmadı hiç. Hayirlisi olsun.agustos sinavi icin calistigim heryer degisti mi?
  11. ali46tunc İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    sağlık bakanlığı
    teşekkürler forum
  12. isgbaris33 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    sınava itiraz ile ilgili mail geldi sorular zaten iptal oldu neye itiraz edecek bişey kalmadı ki))
  13. oguzhanaksy İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    irem bengisu demiş ki:
    Sınav sürecinde sürekli bu forumdan yararlandım, denemeler indirdim, yönetmelik özetlerini paylaştı sevgili arkadaşlarım, karşılıklı soru cevap çözümleri yaptık, yanlış soruları beyin fırtınasıyla dize getirdik. Foruma ve burdaki herkese çok teşekkürler.

Şimdi soru çözmekten daha zorlu bir sürece atılacağız, gerçek hayattaki isg'ye :) Yine omuz omuza olmak dileği ile tekrar teşekkürler forum ailesi.​
    teşekkürler forum

Gercekten Teşekkürler
    Sonuc 71 :) buda bitti. Agustos sınavına gırecek herkese basarılar.
  14. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    sınav uygulamasına yönelik itiraz edebilirsiniz, belki cevap kağıdınız yanlış okutuldu vs.
  15. mehtap akbaş İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    70 alanda 100 alanda aynı arenaya çıkıyor. Uzmansan uzmansın, not soran olmuyor:) İyi bir iş güvenliği uzmanı olmak için işe önce empati kurmaya çalışmak ile başlayalım. Sahada notlar kapalı sınav yok. Tatmin edici bir bilgi birikim, sağlam dokümantasyon ve iyi bir iletişim...
  16. Bircan SOYSAL İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  17. Tuncay Aydın Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Antalya
    Sertifika Numarası:
    38443
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KAMU-05070785451
    stres bitti şimdi tatlı bir telaş aldı bizleri...nerde çalışacağız,nasıl çalışacağız,döküman,bilgi,belge arayacağız.ama nerde...yine burada tabiiki..bu forumu kuranlara emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum..bundan sonra da paylaşıma desteğe devam...iyi ki varsınız uzman arkadaşlarım...
  18. MUBERRA SENGUN İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    65 bu 4.sınavımdı yine kaldım yine kaldım