1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sınav açıklandıktan sonraki süreç

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve Taner Yılmaz tarafından 8 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Taner Yılmaz Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Afyon
    Sertifika Numarası:
    57660
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar, yükselme sınavı sonuçlarına göre , isg-katipten ne zaman sözleşme yapabiliriz?
  2. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    413 tl yi bakanlığın kasasına koyup onlardan bir sertifika numarası aldıktan sonra:)
  3. Taner Yılmaz Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Afyon
    Sertifika Numarası:
    57660
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Sertifika almadan numara alıp çalışan arkadaşlar var, yanlış mı biliyorum
  4. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    onlar o 413 tl yi bakanlığın kasasına koyup o numarayı alanlar işte:)
  5. Taner Yılmaz Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Afyon
    Sertifika Numarası:
    57660
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Way arkadaş işverenlerin sözleşme fiyatını duyunca suratlarındaki ifadeyi hatırladım ,bize də olacak ha?
  6. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    yaaa o 413 olmadan hiç bişi olmuyo yani:)keşke yazın olaydı sınav en azından doğalgaz faturası çocuğun servis parası vb masraflar olmazdı bu kış gününde fena dokundu bu para:(
  7. Kemal Ev İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    EMK
    Konya 'da bir organizasyon düşünüyo musunuz ?
  8. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    evet ama tanışmadan daha ziyade davetlilerin hem tanışıp hemde bilgilndiği panel tarzında olsun istiyorum.fakat bu organizasyon haliyle kapsamlı olmasından dolayı(davetlilerin konaklama masrafları vb )işin mali kısmını çözemedim.
  9. Kemal Ev İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    EMK
    Nasıl yani , bu harcamaları siz mi çözeceksiniz ?
  10. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    yanii öyle görünüyor.aslında salonu buldum sayılır.ikram kısmını kendim sponsor olacağım geriye davetlilerin konaklama proplemi kaldı
  11. Kemal Ev İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    EMK
    Konya'da bu işin öncüsü olan OSGB firmasıyla görüşüp onların sponsorluğunu sağlayabilirsiniz.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 8 Ocak 2014 ---
    PROBLEMİ bu şekilde aşmayı deneyebilirsiniz.
  12. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    o zaman onların reklam aracı olur bu buluşma ben isterimki tamamen sivil olsun insanlara birşeyler satmaya çalışmayalım.forum adına olsun.....daha güzel olmazmı....
  13. Kemal Ev İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    EMK
    İyi de , tüm detayları arzulanan şekilde bir araya getirmeye çalışırken hayli yoruluyorsunuz. Size yazık değil mi ?
  14. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    arkadaşım güzel nesih bir ortamda buluşup toplanıp bu forumun hafızası olan sosyal ve bilgi amaçlı buluşmalara neden sponsor kulpu arıyorsunuz ki..Bu site üyelerinin tatlı ve güzel hafızasını oluşturan etkinliklerdir..her kes menfaat peşinde...
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 8 Ocak 2014 ---
    bir ikincisi konu farklı yapılan muhabbet farklı aç bir konu o konu altında yazışın.
  15. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    öbür türlüde yaptığımız iş içimize sinmeyecek.yani kocaman ....osgb bilmem ne danışmanlık kafanızı nere çevirseniz bir flama olan bir organizasyonda da bulunmak istermisiniz ben istemem..o zaman forum adına yapamayızki bunu yani yaptığımız iş forum adına olmuş olmaz
  16. Kemal Ev İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    EMK
    geçtiğimiz aylardan anımsadığım bişey var. Ankara , İstanbul ve İzmir'de bu işe gönül veren arkadaşlar öyle hızlı organizasyon kurdular ki , yok salon , yok sunum , yok konaklama gibi detaylar yerine kişileri bir araya getirdiler. Amaç da zaten kişileri bir araya getirip ortak paylaşımlar ışığında İSG adına birliktelik... Çom takılmışsınız detaylara , bağışlayın.
  17. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    ok kemal bey bir başlık açıp nasıl olacağıa karar verelim o zaman ok mi?
  18. Kemal Ev İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    EMK
    Ama , bölüm yöneticisi ve il temsilcisi olan sizsiniz. Başlığı siz açın , ben elimden geleni yapıcam , söz...
  19. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    :::::::::
    Fatma Hanım ile bu konuyu daha önce epey fikir alış verişinde bulunmuştuk.
    İşin aslı sponsorluk alma fikrini ben de sunmuştum. Ama bu sefer yapacağımız organizasyon istemeksek de bizim emeklerimize sponsorun gövde gösterisine dönüşecekti. Bu konuda Fatma hanım yol gösterdi. Sağolsun salon için mükemmel bir yer planladı kendisi.
    İkram konusunu da sadece kendisine yaptırmak olmaz. Bende Konyada olup onun koşuşturmacasına yardım etmek isterdim ama malum deniz hizmeti. 2 gün önce gemiye katıldım. Bu nedenle masrafına bende ortak olmak isterim..
  20. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    teşekkür ederim sait bey erkan beyi kızdırmayalım diğer başlıkta istişarede bulunsak daha doğru olacak gibi:)