1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sınav hazırlıkları konusunda teşekkür

Konusu 'Serbest Kürsü' forumundadır ve Sait Aktaş tarafından 22 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    :::::::::
    Öncelikle şahsım adına bu sınava hazırlanmamda çok büyük emeği olan isgforum.net sitesi ve en büyük emekleri olan sayın @Erkan Dündar ve @Talha Taflıoğlu na,
    Sınava hazırlanmamız esnasında bizden paylaşımlarını ve bilgilendirmelerini hiçbir zaman esirgememiş olan sayın @Muhammed Ali Bey'e ve ekibine
    En güncel mevzuatları anında yayınladığı için @Erhan Güneş 'e ve yönetmelikleri inceleyip bize sunum halinde sunan sayın @Alper Akpunar ve Eğitim Gurubu üyelerine, sonsuz minnettarlığımı belirtip, teşekkür etmek istedim.
    Sağolun, varolun...
  2. Bedriye Binbaşıoğlu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Aynı şekilde ben de Erkan Hoca'ya Muhammed Ali Bey'e ve Talha Bey'e ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.
  3. Tüm emeği geçenlere sonsuz teşekkürler....
  4. serdar şentürk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    bu sınava sadece burada değerli arkadaşlarım tarafından hazırlanan notlarla hazırlandım emeğinize yardımlarınıza çok teşekkür ederim Erkan Bey, Muhammet Ali Bey, ve Talha Bey başta olmak üzere Yönetmelikleri toparlayan ve 47 sayfalık özet notları hazırlayan arkadaşlarımıza da sonsuz teşekkürler
  5. Onur Dinçer İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    ben de özet çıkaran arkadaşlar semih bozkurt, Sinan Akduman, Kenan Akbulut, Sevgi Aydoğmuş başta olmak üzere bu özetleri bize her seferinde güncel tutup kolay ulaşım sağlayan Muhammed beye çok teşekkür ederim.
  6. Tülay Ataç İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    20658
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Sınava hazırlanmamızda emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.Iyi ki varsınız.
  7. murat mert çakıroğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    63792
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    metalurji döküm izabe
    muhammed ali beye erkan beye ve tüm site sakinlerine teşekkür ediyorum.

semih bozkurt a saygılarımı sunuyorum. emeğinize sağlık.

a sınıfı olma ihtimalim her soruda biraz daha azalsa bile. ısrarla 14 ocağı bekleyeceğim.

esen kalın.
  8. kozdemir İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    44637
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    euas
    Erkan Beye Muhammed Ali Bey'e ve Talha Bey'e ve emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ederim emeklerine yüreklerine sağlık.
  9. songuko İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Kamu
    insanlara teşekkür etmeyen Allah'a teşekkür etmezmiş.
    Muhammet Bey , Erkan beye ve daha isimlerini sayamayacağım değerli isgforum ekibine Allah razı olsun diyorum. Emeklerinize tşkler.
  10. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Muhammed bey asil tesekkurun sahibidir ve egitim grubuda oyle..biz bise etmedik...
  11. açelya yeldan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    yönetmelik özetini yapan hanfendiye de teşekkürler çok yardımcı oldu gerçekten.. tabikide emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler siz olmasaydınız bu iş kursla olmazmış :)
  12. bahadir hayret İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    BH Mühendislik ve danışmanlık hizmetleri
    Muhammed Ali Bey başa olmak üzere Talha Bey'e , Erkan Bey'e, Sevgi hanım'a ve diğer forum üyeleri arkadaşlara sınava hazırlığımda yardımları için çok teşekkür ederim...
  13. hikmet dülgeroğlu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    alpler maden a.ş.
    Sizlere cok teşekkür ederim emeğinize sağlık....
  14. Serdar Günay İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    forumda emeği geçen herkese çok teşekkürler girdik bakalım b sınavına hakkımızda hayırlısı tüm isg yoldaşlarının.
  15. gilgin İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Herkese teşekkürler, sonuçta paylaşılanlar yoksa paylaşanlar olmazdı. :D Tüm isgforum ailesine teşekkürler.
  16. Melih Şendoğan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    31757
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Tüm emeği geçenlere teşekkürler.. Sonsuz saygılar sunarım ..
  17. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Tüm gönül dostlarına ,
    foruma kuran değerli yöneticilere ,
    yazılarıyla katkı saylayan , motive eden üyelere
    dualarıyla destek olan tüm herkese
    bende teşekkürü borç bilirim
    Allah Sizlerden de razı olsun.
  18. Alper Gazioglu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    1554
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bilgemed İş Sağlığı ve Güvenliği Merkezi
    ben de emegi gecen herkese cok tesekkur ederim.
  19. Turgut Pınar İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    21507
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Emeginize saglik tesekurler
  20. hakan buluta İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    isgforuma bana sınavı kazanmamdaki tek kaynak olduğu için emeği geçen herkeze sonsuz teşekkürlerimi bir borç bilirim.