1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sınav hazırlıkları konusunda teşekkür

Konusu 'Serbest Kürsü' forumundadır ve Sait Aktaş tarafından 22 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Yahya Fırat İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    72916
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Erişler Gıda San. Tic. A.Ş.
    Sınav sorularına baktım. Çok büyük bir süpriz olmasa İnşaallah B sınıfı iş güvenliği uzmanı oluyorum.
    Bu belgeyi almamda sitedeki dökümanları hazırlayan arkadaşlara ayrı ayrı sonsuz teşekkürler. Allah razı olsun.
    İş hayatında sağlıklı ve kazasız bir iş hayatı dilerim.
  2. serdar şentürk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Muhammet Ali Bey hakkınızı helal edin emeğiniz ekibinizle birlikte çok büyük. 18 Ağustos sınavında kazanamadım. Sonuçların açıklanmasıyla birlikte not paylaşımları ve asıl önemli olan, kursun çalışma stratejisi belirleyememesi burada pek çok kişi nerelere odaklanmak gerektiğini söylemesi taktikler ve nokta atışı not paylaşımları sonuca götürdü 90 almayı bekliyorum. Bu sonuçta emeği buradaki arkadaşların ve sizin çok büyük tekrar hakkınızı helal edin.