1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sınav sonucu itiraz nasıl yapabiliriz??

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Yeliz ARSLAN1 tarafından 17 Ocak 2014 başlatılmıştır.

 1. Yeliz ARSLAN1 İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Sınavdan 69 alarak kaldım. Gerek bazı şüpheli soruların itirazlara rağmen değişmeyesi gerekte benim cevap anahtarıma göre puanımı 70 beklemem itiraz etme fikrisine varmama sebep oldu.
  Dilekçe örneği bilen var mı itiraz edecek olan var mı???
 2. mine karaçay İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  arkadasım dilekçe örneğini internetten bulabilirsin ziraat bankasına git atm den yatırıliyo para veznede hesap acılmıyo diyolar yatırdıgın makbuzu al dilekçe makbuz sınav sonucun nüfus cüzdanı fotokobini kargoyla gönder pazartesi mesai bitimi son haberin olsun bol şanslar hepimizin Allah yardımcısı olsun

  Ekli Dosyalar:

  • image.jpg
   image.jpg
   Dosya Boyutu:
   1,6 MB
   Görüntüleme:
   16
  • image.jpg
   image.jpg
   Dosya Boyutu:
   1,6 MB
   Görüntüleme:
   11
 3. Yeliz ARSLAN1 İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Teşekkür ederimmm
 4. mine karaçay İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  itiraz sonuclarla ilgili bişey bilen var mı cvp gelen oldu