1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sınav yeri

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve ERKANERTURK tarafından 15 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. ERKANERTURK İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    67075
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    sınavın hangi semtlerde yapılacağı ile ilgili bir bilgi var mı ? 18 mayıs cuma sabahı uçak ile ankara ya gitmeyi düşünüyorum.
  2. berkaygurcan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    8725
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Özdemir İnşaat
    genelde çankaya bölgesinde oluyor sınav yerleri.Özellikle bu şekilde ayarlıyorlar.
  3. Egemen Mühürcüoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    27106
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    bu sınava diğer sınavlardan daha fazla katılım olacak ama!
  4. ERKANERTURK İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    67075
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    cumartesi sabahı 08:00 da Esenboğa dan sınav yerine saat 10:00 a kadar yetişebilir miyim acep
  5. berkaygurcan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    8725
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Özdemir İnşaat
    Tabiki daha fazla katılım olacak ama çankaya hakkında biraz bilgi vereyim isterseniz.
    "Yerleşik nüfusu 785.330 kişi olan Çankaya, Türkiye'nin en kalabalık ilçelerinden biridir ve pek çok ilden daha kalabalıktır.[3] Gün içinde nüfusu iki milyona kadar çıkabilmektedir.[1] 102 lise ve on üniversitesi ile ilçe önemli bir eğitim kentidir.[4][5]"
    Sanırım 102 liseye sığarsınız herhalde :)

Esenboğadan sınav yerine 2 saatte yetişirmisin kesin birşey söylemek zor.O gün ziyadesiyle trafik olacaktır. Uçağın rötar yapma vs gibi durumlarını da düşünmek lazım. Sınava gireceğiniz okulla havaalanı arasındaki mesafeye bakın taksiyle yetişebilme şansınızı kendiniz değerlendirin.
    Bir nevi bu da risk analizi işte ;)
  6. ERKANERTURK İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    67075
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  7. Zeynep S. İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    tam 8 de taksiye bindiğinizi düşünüyorum, yetişirsiniz ama okulun yerini falan ararsanız bilemiyorum.
  8. ERKANERTURK İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    67075
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    teşekkürler.
  9. Anıl Keskin Haber Grubu

• Haber Grubu
    Sertifika Numarası:
    92297
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Şöyle bir durum var esenboğadan direk ulusa gidersen istediğin yere gidersin ulustaki dolmuş duraklarından. Ama dersen ki ben aştide inicem veya başka bir yerde dolmuşlar o saatlerde yolcu falan almıyor dolu oluyor genelde. Çok zorda kalırsan taksiye biner yetişirsin.