1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sınava çalışma önerileri

Konusu 'Eğitim Notları ve Hazırlık' forumundadır ve aslı isg tarafından 10 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. Ercan Selvi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Özköse Ticaret
    4857 son ıptal edılen maddeler belırtılmısdir. 4857 + 6331 sorumluyuz ve İSG tüzüğü önemli

Ekli Dosyalar:

2. He geçiyor bacım.
  3. Alper Akpunar Eğitim Grubu Lideri

• Eğitim Grubu
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    16217
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Gündoğdu Mobilya (Sümela)
    18 mayıs sınavını bunlarla geçtim..

Ekli Dosyalar:

4. Abdurrahim Çiftçi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    84395
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    mühendisler dışındakiler(teknik öğretmen mimar) mi daha çok kalıyor bu sınavdan ağmur hanım bunu bilmiyordum...
  5. aslı isg İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    saol
    kardeşim :)) moral oldu :)
  6. *** merak etme çıkmış sorulara bak paralelinde çalış iş tamamdır, ben şahsen 3 gün bu şekilde bakıtım oldu, hatta bi kimya sorusu vardı inanır mısınız onu yapamadım. ama geçtik işte
  7. Özlem Albayrak Adana Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Adana
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    kanun , tüzük , yönetmelik bir kez okursanız, ki başta bunları okumak sizi çok sıkacaktır başlangıçta hiç birşey anlamadığınızı düşüneceksiniz, boş boş okuyormussunuz gibi gelecek :)ama sonrasında öyle olmadığının farkına varacaksınız. sonra sorular çözün bol bol ve hap bilgileri okuyun, son hafta ise çıkmış soruları çözün b sınıfı c sınıfı ve uzman yardımcılığı sorularına bakarsanız inşallah sınavı gececeksiniz :)
  8. aslı isg İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    teşekkürler özlemmm..
  9. Özlem Albayrak Adana Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Adana
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    rica ederim. bol bol soru çözün bende sınava 3 hafta kala oturdum çalıştım ki bozuk bir psikolojiyle :) çok şükür geçtim umarım sizde geçersiniz. gözünüzde büyütmeyin başlangıçta öğrenilecek o kadar çok sey var ben bunları nasıl öğreneceğim diyorsunuz ama soruları gördüğünüzde nelerin daha çok önemli olduğunun farkına varıyorsunuz. sorular bittikten sonra yönetmeliğe tekrar döndüğünüzde çok rahat okuduklarınızı anlayacaksınız işi bitirmiş olacaksınız :) BAŞARILAR DİLİYORUM...
  10. aslı isg İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    o halde daha fazla oyalanmadan başlamalıyım.. tekrar tşkler.. moral gerçekten çok önemli..
  11. Özlem Albayrak Adana Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Adana
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ha birde ösym nin klasik taktiği mesela 100 soru ve 4 şık var değil mi o zaman her şıktan 25 tane cevap vardır. benım sınavım çok erken bitmişti 2 kez dönmüştüm en son takıldığım soruları bu yöntemle çözdüm :) doğru çıktı geneldee vaktiniz olursa bu taktiğide 2 şık arasında kaldığınız sorularda uygulayabilirsiniz :)
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 10 Temmuz 2013 ---
    kesinliklee :) iyi çalışmalar zihniniz açık olsunn :)