1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Sınava gireceğiniz yeri öğrendiniz mi?

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Mehmet Güven tarafından 12 Aralık 2013 başlatılmıştır.

 1. Mehmet Güven İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
 2. Bianegro İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  79595
  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Firma / Kurum:
  Orkun Grup nakliye& lojistik
 3. banu_zaim İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  bende fatih muallim naci ilkokulu..ilkokullarda sınava giriliyor muydu?
 4. Mehmet Güven İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  ilkokullarda sınava girmek tam bir zulüm.. benimki ortaokul galiba.. ilkokul sıraları çok düşük oluyor.. eğilmekten boyun ağrısından sınav çözülemiyor ..