1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sınava hazırlık soruları

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve Selcen Soran tarafından 6 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Selcen Soran İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    26230
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Turcas Petrol A.Ş.
    herhangi bir yılda sertifika alanlar, 5sene sonra yenileme eğitimi alıyorlarmış. 2013de ki ler sertifikalarını yenilemek için 2017 mi 2018 yılında bi daha eğitime girecekler? 5 sene sayarken sertifikayı aldığın yılda dahil oluyormuş. yenileme eğitimi ne zaman oluyor?
  2. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
    Eğer uzmanlıkta sınıf atlamak istemiyorsanız yanlış hatırlamıyorsam sadece 30 saatlik bir yenileme eğitimi ile sınavsız olarak belgenizin geçerliliği devam ediyor.

Burada baz alınan süre olarak sertifika alma tarihi olabilir diye düşünüyorum.

Kesin bilgisi olan cevaplasın.
  3. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İzmir Büyükşehir Belediyesi
    sertifika yenileme süresi 7 yıldır ve yenileme kursu 3 günlüktür bu kurs sonucunda sınav yoktur sadece vize vardır sertifika tarihleri de sınavın açıklandığı tarihtir mesela benim sertifika tarihim 07.06.2012 (13 mayıs 2012 sınavının açıklanma tarihi)