1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sınava hazırlık spot hatırlatma android

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Şuayip Aktaş tarafından 25 Ocak 2014 başlatılmıştır.

 1. Şuayip Aktaş İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  kendi çapımda bi çalışma yaptım..devamı gelecek.. yorumlarınızı bekliyorum.. sınava hazırlık amacıyla spot hatırlatma soruları var.. androit telinize kurarsınız.
  telefonunuzdaki barkod okuyucuya çıkan kodu okutun.. telinizde androit install krulu olmalı ama
  bir soruyu yanlış şıkkı işaretlemişim proğrama... daha doğrusu proğram her soruda a işaretliyor ben değiştiriyordum o soruyu değiştirmeden geçmişim :d
  http://www.appsgeyser.com/getwidget/isg hatırlatma soruları
 2. Recep Tayyip Taşdelen İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman