1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sınava(talep edilen grup) ile(ön başvurumdan farkli) ise ne yapmalı ?

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Kemal Atlıtürk tarafından 30 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Kemal Atlıtürk Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Sınava girecekleri grupları(TALEP EDİLEN GRUP) başvuru ekranında hatalı(ÖN BAŞVURUMDAN FARKLI) olanlar ne yapmalıdır?..

TŞKLER.
  2. Kemal Atlıtürk Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bu konuda yardımcı olacak yok galiba.
  3. Yasin Çetin İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    46208
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    biz basvuru bile yapamıyoruz, siz yine iyisiniz...
  4. Cemil Çamyurdu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  5. _kaanmert İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Hiç bişi olmaz. Neden mi? Zaten şimdiki başvurularda hepsini işaretliceksin. Mesela Sistem sana soracak sınava gireceğin yer, hangi belgeye başvuruyosun, diğer bilgiler felan. İlk başvuruda önemli değil. Ama ilk başvuruyu yapabilmen gerek. Ha şöyle bir durum var A ya başvurdun diyelim. Bakanlık baktı ssk da sorun var. B ye uygunsun ve girebilirsin ama. Bakanlık seni B listesine dahil eder mi işte onu bilmiyorum. Yani onun ağzından bir cümle kurayım.-adam A ya başvuru yapmış ama problem var biz bunu B ye dahil edelim sayın müdürüm. Oğlum saçmalama adam A ya başvurmuş B için aktarım yaparsak ve adam bizi dava ederse. Ulan ben A için başvuru yaptım siz beni B ye aktarmışsınız. Kim söyledi size ben belki B ye girmek istemiyorum. diyebilir banane kardeşim doğru başvursaydın. Kısaca Listede adın yer alır mı. Devlet sektörü herşey beklenir.
  6. hangi belgeye başvurulacağını sistem otomatik belirliyor değiştirilemeyen bölümlerden ..A için dilekçe gönderip sistemde B görünüyor arkadaşlar sanırım Kemal bey in sorunu bu
  7. Kemal Atlıtürk Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Para yatırıyorsun. para yatırmadan zaten kabul etmiyor. yani A olmassa seni otomatik B'ye kaydırırlar.
  8. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    Bakanlığa başvuru yapın ve başvuru yaptığınız a sınıfı sınavına girebilmeniz için listeye isminizin eklenmesini ve yapılan işlemle ilgili tarafınıza cevap verilmesini isteyin, kabul etmezlerse dava açarsınız.
  9. Kemal Atlıtürk Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bu ülkede davalar ne kadar uzun sürüyor bilmiyorsun galiba :)
  10. E.unal İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Bende aynı durumdaydım. Sistemde hata mesajı çıkmadığı gibi B sınıfı sınava başvuru görünüyordu. Dilekçe yazdım, sistem üzerinden başvuru yolladım, genel müdürlere kadar mail attım:) ancak sistem açıldığında A başvuru etkin olmuştu.
    Sorun devam ediyorsa aynı yolları denemenizi öneririm

İyi çalışmalar
  11. Kemal Atlıtürk Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Mail attığınız yerin adresini alabilir miyim..
  12. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    gayet iyi biliyorum, alternatif olarak Ankara'ya bizzat giderek ilgilenme, varsa referans olabilecek kişileri devreye sokma gibi alternatifler var.
  13. E.unal İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
  14. Kemal Atlıtürk Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Tşkler
  15. ulas devrim yurdabal İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ALO 170'e dün kayıt yaptırdım.Telefon fax hepsini denedim.Yukarıdaki Sayın Müdürlerimize mail attım.Çözülmezse artık yarın sabah Anakarada olacağım çaresiz.