1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sınavda başarılı olup isg-katip ten sertifika numaraları belli olmayanların dikkatine !!

Konusu 'İşletme Kontrolü ve Denetimler' forumundadır ve Orhan Yılmaz(2) tarafından 12 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. Orhan Yılmaz(2) İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    İş Güvenliği Uzmanlığı ve İşyeri Hekimliği Sınavında Başarılı olan adayların dikkatine!

Ziraat Bankası ile yapılan protokol sonrasında sertifika numaralandırma ve sistem tanımlama süreci 3 iş gününe inmiştir. Fakat bu süreçte bazı katılımcılara ait Meslek Bilgisinin bulunmamasından dolayı sertifika numaraları verilememiş olup sistem tanımları yapılamamıştır. Bu durumda olan katılımcıların eğitim aldığı kurum ile iletişime geçerek T.C. kimlik numarası adı soyadı ve meslek bilgisini de içerecek şekilde bilgilendirme yapmaları gerekmektedir. Eğitim kurumlarından eğitim alan kişilerin bireysel olarak başvuruları (telefon, e-posta vb.) alınamayacak olup sertifikalandırma sürecinizin hızlanması için eğitim aldığı eğitim kurumları ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.
  2. Selcen Soran İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    26230
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Turcas Petrol A.Ş.
    Ben iletişime geçtim, fakat bakanlıktan kaynaklandığı söylendi. Bizim diplomalarımızın fotokopilerini dahi yollamışlar. Ne kadar saçma ve sinir bozucu bir durum. Sınavı geçmişiz, işe başlamışız insanların canını boş yere sıkıyorlar bu ramazan günü! :utan: :oops:
  3. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ERPİLİÇ Entegre Tesisleri