1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sınavdan sonra belge(sertifika) numaramızla işe başlayabilir miyiz?

Konusu 'Kariyer Bilgi ve İpuçları' forumundadır ve Egemen Mühürcüoğlu tarafından 31 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Halil İbrahim Pak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ben eğitim kurumumla konuştum.şuan için bizim yapabileceğimz bişey yok dediler.önce bizim sertifika parasını bakanlığın belirleyeceği hesaba(daha belirlenmemiş) yatırmamız gerekiyomuş.ondan sonra onlar göndereceklermiş.doğrumu sizce?
  2. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İzmir Büyükşehir Belediyesi
    hesap belli
  3. Halil İbrahim Pak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bugün aksam 4 gibi aradım kursu hesap belli değil dedi.daha bakanlık belirlememiş dedi.vay be
  4. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    10 haziranda yayınladılar ZİRAAT BANKASI KURUMSAL TAHSILAT PROGRAMI dıye
  5. Halil İbrahim Pak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ama tam olarak nereye hangi bölüme yatırılacağı belli değilmiş sanırım
  6. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    öyle bir şey yok adamlar eski hesap numarasına yatırmayın diyor duyuru da 18 Mayıs sınavını kazananlar diye de belirtmişler
  7. Halil İbrahim Pak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Teşekkürler Ergül bey cevaplarınız için.
  8. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Eğitim Kurumu ,Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi ,İşyeri Hekimi ve İş Güvenliği Uzmanlarının dikkatine!

T.C. Ziraat Bankası ile Genel Müdürlüğümüz arasında düzenlenen protokol neticesinde; Yetkilendirme Daire Başkanlığınca verilen sertifika ve yetki belgelerinin ücretleri, yakında ilan edilecek tarihten sonra T.C. Ziraat Bankası Şubesi Kurumsal Tahsilat Programı aracılığıyla İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü Kurumsal tahsilat hesabına yatırılacaktır.

18 Mayıs 2013 tarihinde yapılan iş güvenliği uzmanlığı sınavında veya geçmiş sınavlarda başarılı olan iş güvenliği uzmanlarının ve işyeri hekimlerinin, gerekli ödemeleri yaparken eski hesap numaralarını değil kurumsal tahsilat programını kullanmaları gerekmektedir.
    Sertifika basım sürecinde ve faturalandırma işlemlerinde adayların ve kurumların sıkıntı yaşamamaları için belge ücretlerinin kurumsal tahsilat programı aracılığıyla yapmaları gerekmektedir.

Bilgileriniz rica olunur.
  9. ya belge üçretide varmış yıkıldım :(
  10. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    01 temmuz 2012 den itibaren var
  11. ay herşey para ya maaş 3000 isteyincede millet gülüyor hıh
  12. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    bakanlık ilan edecek şu tarihte ziraat bankasına yatırın diye 354,00 tl
  13. hım bilgilendirme için saolun
  14. Cahit Açıkkapı İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    42631
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    pptye gidin bir e devlet şifresi alın oradam hergün girin bakın isg katip adınıza açılmışsa sicil numaranız ouşmuş demektir oradan sözleşme yapabilirsiniz
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 12 Haziran 2013 ---
    cepten bu kadar oluyor kelime hataları için özür:))
  15. sena t İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar bu belge numarasının e-devlette görünmesi için en fazla ne kadar zaman geçer tahminen, sonuçta belge daha sonra gelse de olur die düşünüyorum.
  16. Sercan Arslan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    3 iş günü itiraz hakkı var o nedenle 3 iş günü öncesinde herhangi bir işlem yapılamaz
  17. sena t İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Kusura bakmayın Sercan bey, ne için itiraz süresi dediğinizi anlamadım ?Benim demek İstediğim çalışmaya ne zaman başlayabiliriz belge numarası kendi e-devlet sayfamıza en geç ne zaman düşer?
  18. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    sertifika hazırlandıktan 15 gün sonra
  19. sena t İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    tamam teşekkür ederim. hazırlanması kaç gün sürer tahminen? çünkü şimdiden işyerlerinde bikaçı başvuruları kabul etmiş ama belge numarası olmadan nasıl gitcez bilmiyorum.
  20. Sercan Arslan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Sena Hanım benim kastetmek istediğimde sınav sonucunun hatalı olduğunu düşünenler için itiraz hakkı var ve bu süre 3 iş günüdür. Bu süre içinde İSG KAtip sistemide dahil hiçbiryerde 18 Mayıs sınavında başarı olan adaylar bu 3 iş günü içinde işlem yapamıyor. Ayrıca size belge numarası verilmesi için İSGGM nin kurumsal hesabına gerekli sertifika ücretini yatırmanız gerekiyor ve bu işlemlerden sonra belge gelmesede sizin sicil nonuz oluyor.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 12 Haziran 2013 ---
    Günlük 150-250 arası belge basılıyor diye biliyorum.