1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sınavdan sonra yaşadığım ilginç olay

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve yaşarsalur tarafından 19 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. yaşarsalur İSGforum Üyesi

merhaba arkadaşlar sınavdan sonra kızılay avm ye gittim yanımda arkadaşlarda vardı en üst kata çıktık yemek yemeye ve şöyle bir olay ilgimi çekti sınavdan çıkan bir arkadaşın elinde sınav kitapçığının orjinali vardı ve yanına gittik aaa dedik nasıl aldınız adam dedi ki meb in sınavlarında almak sıkıntı olmuyor sınavdan sonra 1 saat geçince veriyorlar aa oyle oluyo mu ya dedik şaşırdık adamlar hemen toparlandı ve gitti yorumlarınızı bekliyorum nedir bu?
  2. İsrafil Yılmaz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    15653
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Sarmakina Sanayi ve Ticaret A.Ş
    başka bir sınav kitapçığıdır belki uzaktan öğretim sınavlarında veriyorlar sınavdan 45 dakika sonra. böyle birşeyin olacağına çok ihtimal vermiyorum.
  3. cul_de_sac İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Yaşar arkadaşım hiç merak etme kimse o sınav kitapçığını almaz alsada işine yaramaz, çevrede isg uzmanlarına 800-1000-1200 tl maaş teklif ediyorlar işin yaptırımı yok herkes can çekişiyor kimse bu kadar ucuz bir meslek gücü içinde gidip kitapçık almaz.

En fazla bakanlık yada sınav heyetinden birileri olabilir.
  4. Fatih Kartay İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Mebin çağu sınavında öle acıköğretimde 1 saat sonra veriyorlar İSG de yeni duydum ama doğruluk payı vardır verebilirler, aslında kitapcığın arkasında yazıyorda hiç dikkatli okumadığımızdan fark etmiyoruz.
  5. hakan35 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Ayni seyi kizilay avm de bende gordum sinavdan 1 saat sonra 2 kisi oturmus onlerinde bizim sinavin kitapcigi vardi
  6. Seçkin Çetin İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman

Kitapçığın arkasını okudum ben öyle birşey yok :D Hatta sınav kağıdını çıkarırsanız sınavınız iptal olacak ve yasal işlem başlatılacaktır diyor :D

Yalnız bu sınav iptal olursa o zaman yandık :( Sınav ücretinden çok ulaşım ve yemeğe para harcadı millet :(
  7. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
    Hayret yaa uzmanlığın ne artısı kaldı ki bu vatandaşlar böyle bir yola başvuruyorlar...
  8. Emine Diren İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    260732
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    kamu
    Mayis sinavinda is yeri hekimligini almislardi ben gormustum.
  9. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    :::::::::
    Hemen cikarmaya calisilmamis ki.
    Soylenen gibi bir saat sonra verilmis.
    Sinav sontasi verilmesinde bana gore bir mahsur yok. Sinav esnasinda olsa sorun olabilirdi ama.
  10. Fatih Yavuz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    38627
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    Medikal
    kitapçığı çıkaran arkadaş bi zahmet yazıversin şu soruları da merakımız gitsin :)) hayır çıkaran kişi çıkardığına çıkaracağına pişman olacak. hay allah keşke almaz olaydım diyecek:))
  11. murat güler İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    91328
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Sınav gözetmeni benim alabilir miyiz soruma : hayır , alırsanız sınavınız geçersiz sayılır dedi ... Doğru/yanlış bilmiyorum ...