1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sınavvvvvvvvvvvvv

Konusu 'Eğlence ve Mizah' forumundadır ve aykutcengiz tarafından 18 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Fırat Nurdoğan Kaza Olay Araştırma Uzmanı

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    66039
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    bana da çok abes gelmedi.Sonuçta ortada bir bir ofis,techizatlar, sekreter,pazarlamacı, ofis masrafları,fatura,stopaj,muhasebe giderleri ve girişimcilik riski varken temiz 3 te 1 fena değil.Yine de beklentilerini karşılamayabilir buna da saygı duyarım..
  2. Erdem Baskın Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    OSGB
    her gün bir risk analizi acil eylem vs ....................en kötü piyasa rakamı 200 tl
    ayda 24 tane desen.....................................................................................4800 tl
    yani ............1600 tl
    ?
  3. aykutcengiz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    soyle bır durum var aslında kendım yapmak ıstıyorum bır yandan da yok sadece rısk analızı yaparmısım egıtıım veremezmısım egıtım verırımısım sertıfıka verırımısım bırcok sey degısıyo bırcok arkdsım su an beklmede hıcbırsey yapmıyorlar bılgı kırlılıgın gıtmesınden yanalar herkes nerden baslıayacagını tam olarak da bılmıyor
  4. Fatih Kartay İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Aykut bey benim durum da aynı çok OSGB ile görüştüm de para veren yok.Bende bireysel yapmaya karar verdim artık bir yerden başlamak gerekir yavaş yavaş örenicez artık.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 18 Ağustos 2013 ---
    Ayrıca burada bilen de yorum yapıyor bilmeyende ben bunu gördüm tek doğru kaynak kanun ve tüzük gerisi hikaye.
  5. Erdem Baskın Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    OSGB
    kirliliği kendin gider yönetmeliği oku gerisi fasafiso
    risk analizi acil eylem planı işveren yapar yaptırır .... yani danışman gibi destek verirsin
    eğitim ise eğitim kurumu, osgb, yada kendi verir diyor.....1-2 gün kısmi süreli sözleşme ve sigorta yaparsın
    o gün orada bulunduğunu belirtir eğitimini verirsin düzenleyeceğin belge de zaten sertifika değil katılım belgesidir

her şeyden önemlisi denetlemelerde çok çok kıl birine takılmadığın sürece müfettişlerin baktığı en önemli şey
    güvenlik kültürünün oluşturulup oluşturulmadığı yapılan işin samimiyeti
  6. Erdem Baskın Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    OSGB
    arkadaşlar parmaklarım yoruldu :)
    saat 00,00 dan beri uyuyacağım diyorum uyuyamadım izin varsa eğer
    hepinize iyi geceler:)
  7. aykutcengiz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı: