1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
  2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
    Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Sağlık çalışanına şiddete 8 ay hapis cezası

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Fatma Kocaer tarafından 27 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Samsun'da sağlık çalışanlarıyla tartışıp ardından mukavemette bulunduğu iddiasıyla gözaltına alınan şahıs, mahkemece 8 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Samsun'da sağlık çalışanlarıyla tartışıp ardından mukavemette bulunduğu iddiasıyla gözaltına alınan şahıs, mahkemece 8 ay hapis cezasına çarptırıldı. Şahıs, cezaevine konuldu.

Rahatsızlanan çocuğunu Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götüren yaşındaki C.A.(32), ilgisiz kalındığı gerekçesiyle görevlilerle tartıştı. Olayın büyümesi üzerine sağlık çalışanları, tartışmanın ardından kendilerine mukavemette bulunduğu iddiasıyla C.A.'dan şikayetçi oldu. Samsun Emniyet Müdürlüğü Aranan Şahıslar Bürosu ekipleri tarafından gözaltına alınan C.A., Samsun Adliyesi'ne sevk edildi. Mahkemece 8 ay hapis cezasına çarptırılan C.A., tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Kaynak: CİHAN
  2. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    :::::::::
    2 tane sağlık çalışanı kameraların önünde dayak yedi ya ( gerçi ondan önce o hastaları nasıl tahrik ettikleri de bilinmiyor) hep mağduru oynarlar artık.
    Başımdan geçen olay neticesinde hala sonuçlanmamış bir davam var. 8 aydır cevap bile gelmiyor. Eğer sağlıkçıların birazcık bile haklılık payı olsaydı ben hapse girerdim. Onlarla ağız dalaşına girmeden yasal yollara başvurdum. Hala beklemedeyim. Yazıklar olsun demekten başka elimden birşey gelmiyor maalesef.
  3. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Sağlık çalışanları en çok saldırıya ve tacize uğrayan meslek gurubu... 8 ay cezayı az buldum. Caydırıcı gelmedi bana
  4. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Bu Koraydan Bi kurtulamadık ya laaa..:eek:(Kızmıyon dimi Koray Bey..)..Tikkat..Koray var!
  5. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Yok yok sudan sebeplerle uzaklaştırılmadığım sürece kızmıyorum