1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Sağlık raporları osgb ve hastane sağlık birimlerinden alınacak

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 28 Ocak 2013 başlatılmıştır.

 1. Ersin Bozkurt Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  43934
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Makina mühendisi
  toplam 50 TL ye ağır ve tehlikeli işler raporu+akciğer grafisi+sft +karaciğer fonksiyon testi yaptı osgb
 2. mahmut.mengulluoglu İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Kimileri kaç gün hatta kaç ay işsiz geziyor, tam işe başlamadan öncede 50 tl sini rapora veriyor, e zaten bi daha eline para geçmesi için 1 ay beklemesi gerekiyor. Yani çalışan çok mağdur olur. Yaşadım ordan biliyorum, son paramla rapor çıkarttırmıştım. Bence devlet bunu ücretsiz sağlamalı , çalışana biraz destek olsa birşey kaybetmezler bence.
 3. Anıl Keskin Haber Grubu

  • Haber Grubu
  Sertifika Numarası:
  92297
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  garibanın parasını hangimiz alabilir ?
  --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 5 Şubat 2013 ---
  dostum bir ayda alsa iyi 2 aydan önce veren yok nerdeyse özellikle taşeronlar
 4. Anıl Keskin Haber Grubu

  • Haber Grubu
  Sertifika Numarası:
  92297
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  bu durumda OSGB ler nasıl sağlık raporu verecek ? İş yeriyle anlaşması mı gerekiyor yoksa herhangi birisi OGSB ye geldiği zaman ücret karşılığı sağlık raporu verecek miyiz ?
  --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 25 Şubat 2013 ---
  bu durumda OSGB ler nasıl sağlık raporu verecek ? İş yeriyle anlaşması gerekmiiyor mu yoksa herhangi birisi OGSB ye geldiği zaman ücret karşılığı sağlık raporu verecek miyiz ?
 5. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  kanunda,anlaştığınız hekimlerce yada OSGB birimlerince verilir ve bu hizmet alınır deniyor..kanun var kanun hala tartışıyorsunuz..