1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sağlık sektöründe iş güvenliği uzmanlığı

Konusu 'Sektörel Tehlikeler ve Emniyet' forumundadır ve RAGAR tarafından 16 Mart 2013 başlatılmıştır.

 1. RAGAR İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  İş Yeri Hekimi
  Değerli Arkadaşlar

  Birçok sektör de olduğu gibi Sağlık sektörü de kendine has dinamikleri ve tehlikeleri ile aslında çok daha fazla alanda risk teşkil eden bir başlık olup, bu hususta deneyimi olan iş güvenliği uzmanlarının olup olmadığı, varsa ortak sorunlarını dile getirmesi amacıyla bir konu açmak istedim

  Saygılarımla
 2. aydinisg İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  İlaç sektöründe çalışmaktayım. yeni kanuna göre 3 yıl mesleğiyle ilgili bir işyerinde çalışıp 750 gün primi yatan kişiler mesleğiyle ilgili tüm tehlike sınıflarına bakabiliyor denilmekte. sadece ilaçla ilgili bir yerdemi çalışabilirim, yada örneğin lastik fabrikalarında da görev alınabilir mi? saygılarımla.
 3. RAGAR İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  İş Yeri Hekimi
  Formda iş kollarına göre çalışabilecek kişilerin bir listesi mevcut Oradan check ettiniz mi?
  http://www.isgforum.net/threads/tehlike-sınıflarına-karşı-meslek-grupları-taslağı.4888/
  --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 18 Mart 2013 ---
  Değerli İş Güvenliği Uzmanı dostlarım
  Sağlık Sektöründe (Hastane alanında) en az 3 yıl deneyimli Makine, Elektrik Elektronik veya Biyomedikal mühendisi, C veya üstü sertifika sahibi arkadaşlarım benimle iletişime geçebilir mi?