1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sağlık tesislerinde iş güvenliği faaliyetleri ile ilgili rehber (samsun khb genel sekreterlik)

Konusu 'Sektörel Tehlikeler ve Emniyet' forumundadır ve ENGİN KONYALIGİL tarafından 5 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. ENGİN KONYALIGİL İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Sağlık Bakanlığı
    Değerli arkadaşlar;
    Sağlık tesisleri için hazırladığımız "Birlikte İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetlerinde Sağlıklı Gelecek Rehberi" ni sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

Ekli Dosyalar:

2. Ertan YÜCEL İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    84651
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    elinize sağlık, güzel bir bilgilendirme kitapçığı olmuş
    geliri olmayan kamu kurumlarında, şuan çok zorlanıyoruz, sizin avantajınız döner sermaye olmuş
  3. KEZBAN ÇELİK İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Sağlık Bakanlığı
    Engin Bey merhaba,Ankara Kamu Hastaneleri 3.Bölge Genel Sekreterliğine bağlı bir kamu hastanesindeyim.Sizden bir ricam olacak.Hazırladığınız rehberden hastane olarak bizde faydalanmak isteriz ama orjinalini nasıl edinebiliriz.Bu konuda bize nasıl yardımcı olursunuz.Şimdiden teşekkür ederim.Çalışmalarınızda başarılar dilerim.
  4. gulistanbuturak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    emeğinize sağlık engin bey
  5. Ertan YÜCEL İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    84651
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    ankara da 2 tane bölge yok muydu? 3 mü oldu şuanda, yenimahalle devlet hastanesi hangi bölgenin sorumluluk alanında, teşekkürler
  6. KEZBAN ÇELİK İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Sağlık Bakanlığı
    Ertan Bey Ankara'da artık 3 bölge var. Benim ilgimi çeken neden Yenimahalle'yi sordunuz?Ben de orada çalışıyorum.
  7. Ertan YÜCEL İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    84651
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    şu an mecburi ikinci bölge hizmeti için erzurum da görev yapıyorum, eşim anestezi teknisyeni, çakırlarda evimiz var, şark dönüşü yenimahalle devlet hastanesine tayini için uğraşacağız inşallah, nedir durum var mı htiyaç? :)
  8. Fatmayildiz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Engin Bey emeğinize sağlık...
  9. Gamze Demirbaş ERKAN Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Sertifika Numarası:
    119912
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ORDU OSGB
    Özel bir sağlık tesisi güvenlik uzmanı olarak,eğitimlerimde ilgili broşürün birçok kısmını kullandım.Emeğinize sağlık