1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sadece doktorlardan oluşan osgb

Konusu 'Öneriler ve Şikayetler' forumundadır ve Serkan Kafadar tarafından 23 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

 1. Serkan Kafadar İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  İş Yeri Hekimi
  Sadece doktorlardan oluşan bir osgb açmayı düşünüyorum. Ankara veya büyük illerde veya çevresinde isg uzmanları arkadaşlarımın getireceği işleri almak ve yürütmek düşüncesindeyim. isg uzmanı tarafından kazanılacak net kar direk işi getiren uzmana verilecek.

  Arkadaşlar böyle bir düşüncem var. aç gözlü değilim. uzman arkadaşın karı kendisine olacak. bu işi yapabilir miyim? sakıncaları nelerdir?

  veya sadece işyeri hekimi hizmeti verebilir miyim piyasada?