1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sakarya ilinde çalışan uzmanlar

Konusu 'Tanışma Odası' forumundadır ve Keramettin Dursun tarafından 16 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Keramettin Dursun İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    33721
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhaba arkadaşlar Sakarya ili ve çevresinde çalışanlar için..
  2. merve akdag kardes İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    20677
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    BELEDİYE
    ben adapazarı belediyesinde iş güvenliği uzmanı olarak başladım. bu arada bir sorum olucak ben yeni başladım oyuzden bilgim pek yok risk değerlendirmesi yapıyorum.Her birimime ayrı yapıyorum tabiki.ama dokümantasyon kısmı diye örnek vardı sitede ordan aldım örneği dokumantasyon kısımlarının tehlike sınıfna göre ayırdım risk değerlendirmelerinide dokumantasyonların arkasına ekliycem müfettiş kısmında sıkıntı olurmu.aynı şekilde taşeronlarıda ayrı yapmam gerekıyor dimi?
  3. Keramettin Dursun İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    33721
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    çalışmalarınızda bir sıkıntı olacağını sanmıyorum, sizin taşeronlarda çalışma yapmanız ve taşeron firmadanda bir çalışma isteyerek ikisini bir masada inceleyerek bir nüshasını almanız gerekli.
  4. merve akdag kardes İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    20677
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    BELEDİYE
    bazı birimlerde temizlik ve fen işlerinde mesela hem belediyenın çalışanı var hem de taşeronlardan var
  5. Keramettin Dursun İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    33721
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    taşeron firmalarında yapması gerektiğini biliorum,
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 16 Eylül 2013 ---
    İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ RİSK DEĞERLENDİRMESİ YÖNETMELİĞİ madde 15 e bakmanızı öneririm.
  6. Nurbanu Kocabas İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    yok
    Merve hanım merhaba. Bir şey soracağım.. belediyeye iş başvurusunda bulunurken nereye müracat ettiniz ?