1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Samsundaki kaza hakkında hiçbir yorum göremiyorum.

Konusu 'Kaza İnceleme ve Araştırmaları' forumundadır ve Hakan DENİZ tarafından 23 Kasım 2012 başlatılmıştır.

 1. Ali İhsan Dönmez Hatay Temsilcisi

  • Etkinlik Grubu
  İl Temsilciliği:
  Hatay
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Erkan beyin çabalarını takdir ediyor ve fikir jimlastiğini daha fazla yapmızın bizlere tecrübe kazandıracağı görüşündeyim. Tecrübe kazanmak için illaki o kazanın başımıza gelmesine gerek yok. Hem bu yolla tecrübe kazanmak hem sıkıntız hemde oldukça maliyetsiz bir yöntem. Tüm arkadaşların bu gibi konulara daha ilgili olmalarını bekliyorum. Kendi menfaatleri acısından.
 2. Deniz Ural İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  146623
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Tüprag Metal Madencilik
  tabi yaklaşanların içinde... :) hiç yaklaşmayanlar o kadar çok ki... bize bir şey olmaz mantığını bu ülkede nasıl yeneceğiz bilmiyorum, bence uzmanın karşılaşacağı en zor iş bu...
 3. Hakan DENİZ İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  ne kadar güzel kapattılar olayı değil mi? bravooooo