1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Sanayide maden kazası!

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Ergül Çatalbaş tarafından 8 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

 1. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

  • Bölüm Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  47072
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  İzmir Büyükşehir Belediyesi
  Sanayi üretimi mayıs ayında bir önceki aya göre yüzde 0.6 düştü. Sanayi üretimi, geçen yılın aynı ayına göre ise yüzde 1.1 arttı.

  EN YÜKSEK GERİLEME NEREDE YAŞANDI?
  Uzmanların tahminlerinin medyanına göre, sanayi üretiminin yıllık bazda yüzde 3.4 artması bekleniyordu. Nisan ayında yıllık bazda sanayi üretimi, yüzde 3.4 artıştan yüzde 3.5 artışa revize edildi.
  Mayıs ayında en yüksek gerileme yüzde 4.6 ile madencilik ve taşocakçılığında yaşandı. En yüksek artış ise yüzde 0.5 ile elektrik, gaz, buhar ve iklimlendirme sektöründe yaşandı.


  http://ekonomi.haberturk.com/para/haber/858571-sanayide-maden-kazasi