1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sancak ortak sağlık ve güvenlik birimi

Konusu 'Firmalar ve Tanıtım Alanı' forumundadır ve uğurhan özbay tarafından 21 Haziran 2013 başlatılmıştır.

 1. uğurhan özbay İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Sancak Osgb
  Tuzla/İstanbul'da kurulan birimimiz yürürlükteki yasa ve yönetmeliklere uygun olarak işletmelere iş güvenliği ve sağlığı hizmeti sunmaya başlamıştır. İşletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda A,B ve C grubu İş Güvenliği Uzmanlığı ve İşyeri Hekimliği hizmetleri verilmektedir.

  Türkiye’de mevcut zorlu iş ortamının ve yasal risklerin bilinci ve bilgi birikimiyle, müşterilerimizin işyerlerinde oluşabilecek iş kazası ve meslek hastalığı riskinin en aza indirilmesi, iş gücü ve çalışma günü kayıplarının önlenmesi, iş güvenliği kültürünün yerleştirilmesi ve dolayısıyla iş yaşamında verimin artırılmasını sağlamak ana hedefimizdir.

  İletişim için : www.sancakosgb.com
 2. umitclick İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  reklam sayfası gibi değerlendirmişiz tebrik ederim sizi.
 3. HALİL DOĞAN İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  HAYIRLI OLSUN!
 4. Sercan Kılıç İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  93869
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  BİREYSEL İSG UZMANI
  hayırlı olsun