1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sayın yöneticiler

Konusu 'Öneriler ve Şikayetler' forumundadır ve yaşar.s tarafından 23 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

 1. yaşar.s İSGforum Üyesi

  • Cezalı Kullanıcı
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  merhaba geçen günlerde bir olay geldi başıma olayı anlatıyorum kısaca S. GUNEL adlı bayanla bir konuda uzlasamama sebebi oldu genel ortamda sonra bu bayan bana özelden siber saldırı yaptı ve ben şikayette bulundum bu kişiyi ama hiç bir yaptırım engelleme olmadı sonra bende kendi özgür irademle onun paylaşımlarının hoşuma gitmemesinden dolayı rahatsız ediciyi işaretledim ve ben engellendim anlamadım bu rahatsız ediciyi işaretlemek kötü bişeyse neden altta koydunuz eee koyduysanız bu maddeyi neden engellendim bu arada engellenen profil ( yaşar salur) umarım dikkate alarsınız bu formun ciddiyetinin olduğuna inandığım için yazıyorum yoksa umrumda olmaz.
 2. yaşar.s İSGforum Üyesi

  • Cezalı Kullanıcı
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  peki tamam benim engellenmeme sebebim nedir rahatsız edici oy vermem mi?
 3. Onur Umur Emektar Üye

  • Emektar Üye
  Sertifika Numarası:
  48078
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  TEİAŞ
  Yaşar Bey'in profilindeki engeli kaldırmamız mümkün mü? Yada "rahatsız edici" seçeneğini sık seçerse yaptırıma uğrayacağına dair bir uyarı veriyor mu sitemiz?
 4. Nurdan Dahi İstanbul Temsilcisi

  • Forum Yöneticisi
  • Etkinlik Grubu
  İl Temsilciliği:
  İstanbul
  Sertifika Numarası:
  45334
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  TEZ MEDİKAL
  Eğer çok fazla ''rahatsız edici'' seçtiyseniz sistem sizi bot olarak algılamış olabilir! Sistemden pek anlamam ama Fatih bey daha iyi bilir bu işleri... Kendisi konuyla ilgilenecektir sanıyorum.
 5. Ali Ünal İSGforum Üyesi

  Sn Gunel nasıl siber saldırı gerceklestırdı acıklar mısınız. S Güneli konuda acıklamaya davet edıyorum yoksa sitenın güvenilirliğine ve ciddiyetinin sorgulanmasına neden olacaktır.