1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sektöre göre çalışanlara verilecek isg eğitim sunumu nasıl olmalıdır?

Konusu 'İşletmelerde Eğitim ve İletişim' forumundadır ve mdogan79 tarafından 23 Kasım 2014 başlatılmıştır.

 1. mdogan79 İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  merhaba arkadaşlar, sektöre göre çalışanlara verilecek isg eğitim sunumu nasıl olmalıdır? örneğin inşaat sektörü çalışanlarına verilecek isg eğitimi ile bir okul çalışanlarına verilecek eğitim farklı olacaktır. farklı sektörlere göre eğitim sunumları hazırlayan arkadaşlar sunumlarını paylaşabilir mi?
  Şimdiden yardımınız için teşekkürler.
 2. tugbaisg İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  25864
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Bu tür slaytlarını paylaşır mısınız şeklinde hazırcılık yapmak yerine..internetten biraz araştırarak ki her şey var inşaat sektöründe ne gibi risk ve tehlikeler oluyor, nasıl kazalar yaşanıyor ve neye göre yaşanıyor diye araştırdığınız takdirde eldeki verilerle hem kendinize çok fazla bilgi katmış olacaksınız hemde o bilgiler ışığında hazırlamış olduğunuz slayt arşivinizde her an kalacaktır.uzmanlık yönetmeliklere dayanarak araştırmak okumak kendimizden bişeyler katarak yorum yapmaktır.. hiç araştırmadan sormadan hadi bana slayt yolla gibi bir tabir bence tembellikten başka bişey değildir.