1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Selam isg hak kazandım ama ....

Konusu 'Öneriler ve Şikayetler' forumundadır ve nubihar tarafından 23 Haziran 2014 başlatılmıştır.

 1. nubihar İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  isg sınavını 84 puanla kazandım sertifikamı almadım daha. az sorumluluk çok huzur mantığına sahibim kamuda çalışıyorum. işime ek olarak yapabilirim bu işi kararsızım tavsiyesi olan varsa dinlemek isterim.
 2. Okan Şahin İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  91544
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Kamudaki gibi salla başını al maaşını olmaz bu işte tabiki...
 3. Erhan Çeliktürk İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  16620
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Serbest Uzman
  Bu işte huzur mu :) İşin doğasına aykırı.Şartlarını sağlayıp Uzman eğitimi verilen kurslarda eğitmen olursanız huzur olur.
 4. nubihar İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  aslında derdim sallayıp başımı maaş almak değil. memuriyetlikte mesleki doyum olayı yok işe yarar birşeyler yapabilmek insanı mutlu eder. ayrıca parayada ihtiyacım var. kararsız olduğum noktaysa ben mesleki doyuma ulaşayım diye kendimi ateşe atıyor olmayayım
 5. murat_sahin29 İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  64326
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Bizler bu işin ne kadar sorumluluk gerektirdiğini bilerek bu sertifikayı aldık.Bu işte taşın altına elimizi değil bedenimizi koyuyoruz.Ya ezilip öleceğiz ya da bu ülkede birşeyleri düzelteceğiz.Bu işi parayla yapmaya kalksak karşılığı paha biçilemez arkadaşlar.Bu işi sadece para için yapacak olan arkadaşlara dost tavsiyesi!!!Ezilip ölenlerden olursunuz...Bilmem anlatabildim mi?