1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sendikalı olmayı düşünüyor musunuz?

Konusu 'Serbest Kürsü' forumundadır ve isa kurt tarafından 3 Ocak 2014 başlatılmıştır.

 1. Kürşat Olcay Kilim İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  37748
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
 2. Levent Özel İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Sağlık Personeli
  Diğer sağlık personeli neden saçma bir uygulama ???????? doktorluk farklı bi meslek hemşirelik farklı bir meslektir Fatma Hanım! O zaman biriside çıkıp iş yeri hekimi varken bi sınavla isg uzmanına ne gerek var diyebilir......
 3. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

  • Bölüm Yöneticisi
  • Etkinlik Grubu
  İl Temsilciliği:
  Konya
  Sertifika Numarası:
  13436
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  levent bey çalışma zorunluluğu olan bir igu uzman yardımcısı olmuş olsa idi öyle bir cümleyi kurmak doğru ve yerinde olurdu:).ama doktor varken hemşire çalıştırmanın mantığı ne?hayır şunu anlarım doktor her zaman olmadığından çalışanların sağlık sorunlarının sürekli cevap bulabilmesi için sürekli çalışma zorunluluğu olan bir hemşire şartı konmuş olsaydı anlardım.ama dakika ile çalışan hemşire nin mantığı ne?işçi sadece o dakikalarda mı revir hizmeti alabilecek bütün olasılıklı sağlık sorunlarını o dakikada mı başına gelebilir yani?
  ayrıca hiç bi iş yapmayan doktorun hiç bi iş yapmayan ve bunun yanında sorumluluğuda olmayan hemşiresinin olması isg işlerinin angarya tüm işlerini yapan ve bunun yanında sorumlu günah keçisi de olan uzmanların kafasını karıştırmakta....
  --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 13 Ocak 2014 ---
  söylediklerim şahsi olarak algılanmamalı ama melesef sektörde olam anlamsızlıkların bu sorun ilk sıralarda gelmekte.düşüncemi beğenmeyip size rahatsız edici de gelse malesef düşüncem bu :)
 4. Levent Özel İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Sağlık Personeli
  --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 14 Ocak 2014 ---
  :) hemşirelik ayrı bir meslektir asla doktorun yardımcısı değildir.
 5. isa kurt Haber Grubu

  • Haber Grubu
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman