1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sertifika ücreti yanlış hesaba yatırıldı‏

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve Ahmet İşcan tarafından 21 Haziran 2014 başlatılmıştır.

 1. Ahmet İşcan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  123194
  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Merhaba
  21.12.2013 Tarihli C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sınavında başarılı oldum. Fakat sertifika ücretini 2 hafta önce Kurumsal hesap yerine yanlış hesaba Ziraat Bankası - Emek Şubesi İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesi hesabına yatırdım. Bu yüzden sertifika kaydım olmuyor ve İSG katip sistemine giriş yapamıyorum.
  yetkilendirme.isggm@csgb.gov.tr, donersermaye.isggm@csgb.gov.tr adreslerine konu ile ilgili e-posta gönderdim fakat geri dönüş olmadı. Ne yapmam gerekiyor?
 2. rıza akar İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  83258
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  MİLAT OSGB
  benim de başıma gelmişti ne geri ödemeyi ne de diğer hesaba aktarmayı kabul ettiler. Tekrar para yatırmak zorunda kaldım ardından dilekçeyle yanlış yatırdığım mebla için başvurdum ama nafile....
 3. Ahmet İşcan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  123194
  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Sertifika ücretini geri tahsil ettim. Nasıl olduğu ile ilgili bir makale yakında paylaşacağım.
 4. Ahmet İşcan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  123194
  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı