1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sertifika bedeli açıklanmış

Konusu 'Kariyer Bilgi ve İpuçları' forumundadır ve Resul Akdeniz tarafından 2 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Bianegro İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    79595
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Orkun Grup nakliye& lojistik
    etmeyin şikayet iyi deildir..ikili muhabbetlere girmeyin fikirlerinizi kabul etmeyenlerin üstüne basmayın..toplulukta yaşıyoruz ben de tepkiler alıyorum fakat çözüme gidiyorum anlaşamayınca delirtiyorlar..erkan bey haklı nilüfer hanım haksız deil..dikkat ve özen herşeyi kurtarır hepimiz arkadaşlık yapıyoruz buradan..
  2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    bu sitenin mülkü bu sitenin yönetici kadrosunun ve üyelerinindir.onlar bu sitenin asıl sahipleridir..ve sizlerden şikayetçiler..sayın koray beyin abla olanından kardeşim…olmasa bile aynı onun gibi konuşuyorsunuz ve bizleri deli ediyosunuz..
  3. nilüfer töze İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Tamam o zaman site sizin kadar benimde.... adım nilüfer... kim şikayet etmiş.. hangi forum kuralını ihlal etmişim.. fatma denilen üye bize resmen hakaret etti sesimiz çıkmadı.

Çok sorunsa üyeliği sileyim böyle şey görmedim ben özelden telefon istemeler yok sen şusun busun demeler ayıp cidden ayıp. Deliyseniz tedavi olun.
  4. Bianegro İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    79595
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    hahahy:))..ayar oldum yine ayarr
  5. nilüfer töze İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Adam resmen telefon istiyor ve "korkma yemem" densizliğinde bulunuyor.. bunca kadında seyrediyor.. nasıl bir mesleki forum bu anlamadım ki...
  6. rvydayd İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Çok uzattık arkadaşlar problemi olanlar özelde konuşsun ya da başka başlık altında konuşulsun.bu başlık çığrından çıktı:D
  7. Nilüfer hanım,Erkan bey,isg konusundaki başarılı çalışmaları ve bilgilerinin yanı sıra ,kibar ve beyefendi bir kişiliğe sahiptir.sözleriniz bence maksadını aşmaktadır
  8. Bianegro İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    79595
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    rekoru alacağım most negatif raytinde koray bey zirvede ikinci erkan bey 3 te ben varım en deli benim ben ben olacağım yüklenin bana:)
  9. Bianegro İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    79595
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    oyy ne güldük yau:)..arkadaşlar size birşey söyliyecem ama sakın denemeyin öyle kötü oluyosun ki yaptığınız herşeyi sayarak yapmak zorunda kalıyorsunuz saymadan olmuyo bir türlü, çay içerken cümle kurarken ardarda hamleler yapıyorsunuz..5-6 saate zor kurtuldum travmadan..söylüyorum:

antep fıstığını sakın 1 den 100 e kadar sayarak yemeyin..eğer bunu yaparsanız beyin bu etki altında birkaç saat yaptığınız her uygulamayı saydırtmak hipnotizesinde bırakıyor..ama çok merak eden varsa denesin yaşasın..
  10. Burak TUNÇ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Oyak Bolu Çimento San. A.Ş.
  11. Bianegro İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    79595
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    ahhah:))google ha
  12. Burak TUNÇ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Oyak Bolu Çimento San. A.Ş.
    Üstad boşverin deliyi akıllıyı, gönüller bir olsun :D
  13. Bianegro İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    79595
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    ben deli olayim da gönlüm her gönüle göz olsun:)
  14. rvydayd İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Deli çok ya zaten akıllı olmaya çalışalım
  15. Bianegro İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    79595
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    aklı aşmadan deli olunmaz
  16. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    olay sertifika bedelinden çıkmış yauu:D deli nasıl olunur a mı dönüştü şimdi:D
  17. Bianegro İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    79595
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    her birinizi özledim..ille gözün görmesi görselliğin hissetmesi gerekmiyor..yürek gözü yürekten hissedebilen tanıyan tanışanlara..ne mutlu onlara
  18. Nurdan Dahi İstanbul Temsilcisi

• Forum Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    İstanbul
    Sertifika Numarası:
    45334
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEZ MEDİKAL
    Erkan bey sitenin yöneticisidir, kendisiyle şahsen de tanışmışlığımız vardır, şimdiye kadar kimseden telefon istediğine de şahit olmadık. Eğer gerçekten nilüfer hanım olduğunuz kanaatinde olsa zaten istemezdi, konuşma tarzınız yüzünden ve gelen şikayetlerden dolayı Koray bey olduğunuz düşünülüyor sanırım, konuşmalardan anladığım o. Bu arada diğer kadınların savunmasına ihtiyacı olan biri olarak görünmüyorsunuz, kendinizi gayet iyi ifade ediyorsunuz.
  19. Onu bunu boşverin şimdi kaç para vereceksiniz bu sertifikaya :pPpp
  20. nilüfer töze İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    bana kimse korkma yemem seviyesinde hitap edemez. Telefon içinde eşim kendisini arayacak