1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sertifika bedeli açıklanmış

Konusu 'Kariyer Bilgi ve İpuçları' forumundadır ve Resul Akdeniz tarafından 2 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    siz arayın siz..arayın ve kendinizi teyit ettirin..tanıtın kendinizi..zor bir soru sormadım...
  2. nilüfer töze İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Sizinle konuşacak bir şeyim yok siz kimsinizde bana "korma yemem" cıvıklığında yazabiliyorsunuz. Forumunuzu tepe tepe kullanın.
  3. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    burada yazarken de mi eşiniz yazdı da ararken eşiniz arıyor.kadın birliği tutmadı şimdi de sıra eş e mi geldi sıradaki ne?
  4. Bianegro İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    79595
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Orkun Grup nakliye& lojistik
    tamam..nilüfer hanım siz bayansınız anlaşıldı korkma yemem kelimesi bukadar etkiyorsa size ancak bir bayansınız oluyor
  5. aynı hassasiyetin bir erkeğe hitabetinizde de olması gerekmez mi?
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 8 Ocak 2014 ---
  6. Bianegro İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    79595
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    koray abiyle görüştük hem özlemiştim konuşmuş olduk gülmekten yarıldı adam..herkese foruma selamları var böyle kurgulara yakıştırmalara layık görülmeye şaşırdığını söyledi..ve kendisine çok benzeyen bayanı da konuşmalarını da merak ettiğini söyledi..koray beyin ahını aldık kıza da yazık ettik:)
  7. rvydayd İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Üsluba göre davranıyo herkes. Kimse kimseyi çekmez burda. Anlayışlı davrandıkça millet tepeye çıkmaya çalışmasın. Lafım ortaya:p
    Ortamın havası değişsin ya;) Bu arada üslup diye mi yazılıyo o. :D
  8. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    biz bişe demedikki ara kendini tanıt ve ifade et dedik..kendisi saldırıya geçti hemen.
    bana hikaye dokumayın…kimse arasın kendini tanıtsın dedik..o kadar.
  9. Bianegro İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    79595
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    biçem = üslup :)
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 8 Ocak 2014 ---
    orası doğru..siz söylediniz teyiti yapın dediniz gerçekti hepimiz gördük..ben de aradım konuştum ve aktardım..hikaye deildi bu gerçekti..saygılar
  10. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Teyit yapmak size kalmamış sizede sormadım...
  11. Bianegro İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    79595
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    ben üzerime düşen vazifeyi yerine getirdim..ve müsade alarak yaptım bunu koray beyden..beni bu hususta yargılamayın..forumun sağlığını korumak sizin yetkinizde bulunuyor gerekeni siz zaten yapacaksınız benim etkim falso alır taca çıkar..sadece duyarlılık
  12. rvydayd İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Bence herkes elinde ki klavyeyi yavaşça bırakıp uzaklaşsın.
    Sınav zamanında ki gergin ortamda hissettim şu an kendimi.:rolleyes::oops::oops:
  13. Bianegro İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    79595
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    yok birşey..gerginlik oluşmaz..erkan bey sorumluluğunu uygularken katı davranmak durumunda ben kırılmadım ve iyi de anladım kendisini..
  14. Alper Akpunar Eğitim Grubu Lideri

• Eğitim Grubu
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    16217
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Gündoğdu Mobilya (Sümela)
    @Erkan Dündar tartışmaya girmeyip üye silme tefetme hakkınız linkiniz yokmu. Muhattap olacağına şutlayın gitsin.
  15. Bianegro İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    79595
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    yo ben darılmam..arada ayarım kaçıyor öyle oldumu basın cezayı bir hafta hava alıp gelirim, geçen hafta cezalıydım iyi geldi valla:)
  16. Alper Akpunar Eğitim Grubu Lideri

• Eğitim Grubu
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    16217
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Hava almak isteyen girmeyebilir burası milletin egosunu tatmin edeceği yer değil.
  17. Alper Akpunar Eğitim Grubu Lideri

• Eğitim Grubu
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    16217
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    21 Aralık sınav sürecindeki emekler belli kimse inkar edemez sorular yöneticiler fikri olan arkadaş mümkün mertebede cevap verdi amaç bunlar zaten. Haa sadece bumu hayır sevdiğiniz müzikleri karikatürleri paylaşın kafa dinleyin gülelim diye o başlıklar açıldı. Anlayacağınız herşey var. Ama iş fuzuli anlamsız tartışmalara geldimi burası yeri değil. Bu resmen ego tatmin etmek bence başka biaçıklaması yok. Hava basılacaksa havamızıda basarız icabında. Birebir konuşulacak cevap istenecekse de mesaj bölümü var.
  18. Bianegro İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    79595
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    alper bey..ben kişisel yaklaşımlarda bulunmadım..nedense kabak bana patlamış gibi hissettim kendimi..ego demek kişisel yaklaşım demektir..siz farkında mısınız kişiye göre davranarak egonuzu şuan tatmin ediyorsunuz..olayı kişiselliğe çekmek istediğinizi düşünmüyorum tahmin etmiyorum siz bunu yapmassınız çünkü konuştuk soruları pekiştirdik orada tanıdık tanıştık..fakat ben bu şekilde hissetmek istemiyorum..
  19. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    şimdi sertifika ücreti 413 tl mi yoksa 472 tl mi bilen var mı?
  20. Nurdan Dahi İstanbul Temsilcisi

• Forum Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    İstanbul
    Sertifika Numarası:
    45334
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEZ MEDİKAL
    413 TL