1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sertifika bedeli açıklanmış

Konusu 'Kariyer Bilgi ve İpuçları' forumundadır ve Resul Akdeniz tarafından 2 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. isa kurt Haber Grubu

• Haber Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ben de gönderdim arkadaşlar.. E devlet üzerinden Bimer kısmından yazabilirsiniz? Ben şu şekilde gönderdim.." Merhaba Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının İş Sağlığı ve Güvenliği sınavını geçenler için verdiği sertifika ücretlerinin % 35 artırılmasının gerekçeli sebebini öğrenebilir miyim? Ayrıca eğitim ve sınav ücretlerini ödediğimiz halde, maliyeti 5TL'yi geçmeyecek belgeyi neden 400TL civarında devlete yakışmayan ticaret anlayışıyla satmaya çalışıyorsunuz bunu da öğrenebilir miyim?"
  2. Ali Ustun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
  3. Naz Olgaç İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    74354
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    hiç altın kaplama sertifikam olmamıştı ... bu fiyata altınla kaplamışlardır diye düşündüm
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 3 Ocak 2014 ---
    sadece ben düşünmemişim :D
  4. OMER OZTURK İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    71264
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    setas kımya
    e devlet üzerinden bimer e ve imza kampanyasına destek verelim kimse bu parayı ödeyince patmaz ama kimse de bizi enayi yerine koyamaz
  5. Orçun Kapçak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Bekkiler Balıkesir
    Yetkili kişiler bir link yollayabilir mi imzaysa imza yada herhangi bir şey;
    birlik olursak bence sesimizi duyurabiliriz... Bu kadarı da saçmalık
    Site yöneticilerinin dikkatine
  6. menot İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    İtirazlarımızın dikkate alınması için bunu mevcut geçerli yollarla yapmalıyız. Bakanlığa -özel olarak nasıl yapılacağı açıklanmamış- başvurularda web sitesi anasayfasında http://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/csgb.portal?page=bimer&id=bimer adres gösterilmiştir.
  7. OMER OZTURK İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    71264
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    setas kımya
  8. Orçun Kapçak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Bekkiler Balıkesir
  9. Melih Şendoğan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    31757
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Tweet atın arkadaşlar, faruk çelik'e tweet attım , ayrıca tweeter sallanıyor , helal olsun isg uzmanlarına . Devam edelim arkadaşlar.
  10. Cankara İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
  11. Orçun Kapçak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Bekkiler Balıkesir
    Melih Şendoğan ‏@sendoganmelih4 sa
    @csgbfarukcelik Sayın bakanım iş güvenliği uzmanlarının,kurs ücreti, sınav parası derken belge ücretlerine %33 zam gelmiştr,enflasyon %7 ?
  12. Serdar Günay İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bende tweet attım sayın bakanımıza.bu sertifika bedelinden hiçmi hiç haberinin odluğunuda düşünmüyorum...hatırlatmak iyi olur.
  13. ertuğrul bartan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    el insaf ya bu nedir böyle.şimdi biz C sertifakasına 472 bir de A yı almak istersek 472 sınav ücretleri yol parası 1000 lirayı geçecek sadece sertifika sınavı iyi geçenler için, pek de sevinmeye gerek yok diyor bakanlık.
    bakanlık kasasına 50.000 sertifika verirse 24 milyon lirayı koymuş olacak vay be bu bakanlığın bütçesi kadar parayı nereye koyacaklar ki??????????????
  14. Melih Şendoğan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    31757
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Tweeteri iyi kullanalım arkadaşlar.
  15. cihat ceylan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    isggm@csgb.gov.tr buraya saldırın arkadaşlar.böyle bi sertifika olur mu, yazıklar olsun.
  16. Serdar Günay İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Onlara koyacak yer arama şansı vermemek lazım özünde Kaynağından Yok etmeliyiz (İkame ye izin vermezler)
  17. Naz Olgaç İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    74354
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    bari çerçeveletip yollasınlar kalın kağıda çıktı alıp yolluyolar çok zor bişeymiş gibi
  18. sertifikayı notere onaylatıp aslını bakanlığa göndereceğim sonrada parası isteyeceğim....Belki yutarlar :)
  19. Serdar Günay İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bence yemezler zaten parayı verdirip düdüğü öttürmüş olurlar amacımız onun önüne geçebilmek (ha şu olabilir sertifikalar pdf olarak herkesin mail adresine yollanır olacağı bu zaten,kağıt israfı olmasın ağaçlar kesilmesin diye yıllar önce sınav sonuç belgelerinin gönderilmesi ortadan kaldırıldı aynı mantık hadi bunuda kaldırım ne gerek var israfa yazık değilmi om ağaçlara)
  20. Kürşat Olcay Kilim İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    37748
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Sanki taksi plakası