1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sertifika no öğrenme

Konusu 'İSGKATİP' forumundadır ve fethullahsonmez tarafından 21 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. fethullahsonmez İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    arkadaşlaar isgkatipten sertifika no nasıl öğreniliyor ve öğrenmek için para yatırmak mı gerekiyor.
    yardımcı olursanız sevinirim
  2. Bedriye Binbaşıoğlu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    İlgili kurumsal hesaba Belge Ücretini yatırdıysanız belge numarasına e-devlet şifresi ile giriş yapacağınız İSG-Katip den ulaşabiliyorsunuz.
    Belge ücretini yatırmadıysanız belge no ya ulaşamazsınız.
  3. fethullahsonmez İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    tşk ederim..
  4. Burçin Can İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    86626
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    İyi günler ben bankaya sertifika ücretımı yatırdıgım halde isg katib de görunmuyorum sertifika numaramın görunmesi için eğitim aldıgım kurumun mu bıldırmesi gerekıyo yardımcı olabilecek bırısı varsa cok mutlu olurum :)
  5. Caner GAYRETLİ İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    55040
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    banka dekontun, diploma fotokopin, nüfus cüzdanı fotokopin ve dilekçeni (eğitim kurumunda hazır vardır) eğitim kurumuna vereceksin. Eğitim kurumu 75'er kişilik dosya halinde bakanlığa başvuracak.
  6. Burçin Can İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    86626
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 22 Ocak 2014 ---
    tesekkür ederim.