1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sertifika Sorgulama Hakkında(CSGB)

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve efecan tarafından 27 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

 1. efecan İSGforum Üyesi

  13 Mayıs 2012 tarihinde düzenlenen İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavında başarılı olanlar, 2 Temmuz 2011 tarihinde düzenlenen aynı sınavda başarılı olup da sertifikasını teslim almayıp başvuru aşamasında olanlar ile aynı tarihli sınavda mahkeme kararıyla 3 sorunun iptali ile başarılı sayılanlardan başvuru için gerekli belgeleri ilgili duyurulara istinaden düzenleyerek Genel Müdürlüğümüze BAŞVURUDA BULUNANLAR sertifika işlemlerinin ne aşamada (örn. İmzaya sunuldu, mezuniyet belgesi onaylı değil, belgeniz postaya verildi...) olduğunu sorgulamak için aşağıdaki linki kullanabilirler.

  http://www.isghaftasi.com/sertifika/sertifikasorgu.html

  NOT:
  1-) Bu sorgulama linki tüm geçerli sertifikaları sorgulayan bir sorgu sayfası olarak DEĞİL, SADECE yukarıda sözü edilen durumlardaki kişilerin “Sertifika işlemlerim ne durumdadır?” sorusuna cevap olması amacıyla hazırlanmıştır.

  2-) 6331 Sayılı İSG Kanunu'na istinaden yapılan sertifika değiştirme başvuru işlemleri 25.07.2012 tarihi itibariyle sorgulanabilecektir.