1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sertifika sorgulamada "gerekli belge şartları" sorunu?

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve M.Uğur COŞKUN tarafından 5 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. M.Uğur COŞKUN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    63083
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İş arıyor
    İsgkatip ten bakınca sertifika onaylı ve aktif gözüküyor olmasına rağmen 7 adet gerekli şartın hiçbiri sağlanmadı diye geçiyor. Belge ücreti dediği 400küsür tl ise onu yatırdım (makbuzu var ve zaten isgkatipte fatura bilgilerinde gözüküyor). Diploma vs kursu aldığım iris akademiye zaten teslim ettim dilekçe ile vs. Ama ekteki ekran görüntülerindeki gibi sorun var gibi ama normal mi nu bilemedim:S Bilgisi olan var mı? Teşekkürler. Capture.JPG Capture2.JPG
  2. Mehmet Ozan Aytekin İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    40534
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Bende de aynı şekilde görünüyor ama İsg katip üzerinden sözleşme falan yapabildim ve çalışıyorum şu an.
    İlerde bi sıkıntı çıkar mı bilmiyorum
  3. M.Uğur COŞKUN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    63083
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İş arıyor
    Teşekkürler, sözleşme yaparken vs sorun olmuyorsa ilerde de olmaz sanırım ;)
  4. bencaglayan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Bakanlıkta sistem yavaş işlediğinden bazı belgeler bakanlık içerisinde bir kurumdan diğerine pek gitmiyor, bu nedenle böyle görünüyor