1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sertifikalı ilk yardım ve söndürme belgesi

Konusu 'İlkyardım' forumundadır ve mahmut.mengulluoglu tarafından 12 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. mahmut.mengulluoglu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    acil durum eylem planında, ilk yardım ve söndürmeden sorumlu tutulan personele nereden sertifikalı eğitim aldırabiliriz ve fiyatları nedir bilen var mı ?
  2. Ersin Bozkurt Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    43934
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Makina mühendisi
    söndürme için itfaiye ile ,ilkyardım için il sağlık müdürlüğü ,kızılay ile görüşün
  3. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İzmir Büyükşehir Belediyesi

ilkyardım için ilinizdeki TABİP ODASI ile görüşün ya da özel eğitim kurumları da var

söndürme için belediye itfaiyesi ile görüşmeniz lazım
  4. Sinem Karahan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ilkyardım eğitimini istanbulda özel bir eğitim firmasından aldırdım. Yaklaşık 300 tl .
  5. mahmut.mengulluoglu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    kişi başı fiyat mı bu sınıf olarak mı ?
  6. Sinem Karahan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bir kişi için fiyat. grup indirimi yaparlar mı bilmiyorum ama .
  7. Serkan Aydemir İtfaiye Amiri-Yangın Eğitmeni

• Bölüm Yöneticisi
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    yangın eğitimlerini itfaiye haricinde bir kurumdan alırsanız çok fazla bir fiyat tutacağını sanmıyorum.Hatta İlk yardım eğitimini alacağınız yer ile görüşürseniz yangın eğitimini kampanyaya bile sokarlar :)
  8. mahmut.mengulluoglu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    :) ilginiz için tesekkür ederim. ben yarın konuşayım söylediğiniz yerlerle
  9. mahmut.mengulluoglu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    bugün biri aracılığıyla itfaiye müdürüyle konuştum dilekçe verdikten sonra ücretsiz verdiklerini söyledi
  10. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:

belediye gelir düşünen bir kurum olmadığı için doğrudur
  11. Anıl Keskin Haber Grubu

• Haber Grubu
    Sertifika Numarası:
    92297
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    ilk yardım için kişi başı 200-250 tl + KDV arası değişiyor bölgelere göre
  12. cevdet İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Yangın söndürme eğitimini ve görsel tatbikatını isg uzmanları vermesi, tatbikat sonrasında da katılım formu ve tutanağı imzalanması yeterli olmuyor mu, itfaiye ücretli yapıyor.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 13 Şubat 2013 ---
    İtfaiye ye yaptırılması zorunlu mu
  13. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:

sağlık bakanlığının belirlediği taban ücret şehirlere göre değişir
  14. Anıl Keskin Haber Grubu

• Haber Grubu
    Sertifika Numarası:
    92297
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    bölgelere göre derken ondan bahsetmek istemiştim ben şimdiye kadar 200-250 arası gördüm bizim şirkette Adanada 250 tl + kdv den veriyor

biz havalimanında inşaatta yaptırmıştık havalimanı itfaiyesi ücret falan talep etmedi biz biraz eğitiminden bahsettik itfaiyeci arkadaşta uygulamasını gösterdi ve bir kişiye yaptırttı sonra katılanlar vs.. katılım formunu imzaladılar birkaçta fotoğraf çektirdik. Eksik veya tam yaptıkmı yapmadıkmı bilmiyorum ama bir şeyler yapmak hiçbir şey yapmamaktan daha iyidir tutupta bir denetçinin niye bu şekilde yaptınız diyeceğini sanmıyorum.
  15. Serkan Aydemir İtfaiye Amiri-Yangın Eğitmeni

• Bölüm Yöneticisi
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    eğitmenlerde olur eğitim kurumlarıda...itfaiye olacak diye bir şey söz konusu değil