1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sertifikalar çıkmış

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Ergül Çatalbaş tarafından 21 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Onur Dinçer İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    adna bey hepimiz aldık sen geç kalmışsın
  2. nejlaaslan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    77119
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Sertifika tarihleri düzeltilmiş.14.01.2014 olarak.
  3. Gebzeisg İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    2097
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    C 2000 li idi benim
    Kıdemliymişim baya :p
    B 47 binlerde
    vaybe 3 senede 100bin uzman yaptılar
  4. Çiğdem Yazgan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    43669
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Tarihi düzeltmişler. Teşekkürler Asena Hanım...
  5. Yasin Çetin İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    46208
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Herkeze hayırlı olsun :)
  6. Levent Kon İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    44722
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    çimsataş
    benim hala C görünüyor :(
  7. Ali Ustun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Bunu söyleyenlerden biride bendim o sebeple üstüme alındım, yanıt hakkı doğdu. :p
    Şöyleki, Ağustos sınavında duyuru yapmışlar ve ayın şu tarihine kadar yatırmayın demişlerdi.
    bu seferde öyle olabilirdi. Ama muhtemelen bu sefer yakın bir tarihte yükselme sınavı olduğu için para yatırma işini o sınav için duyurdular. bu arada yükselme sınavını geçenlerde paraları yatırınca sistem itiraz etmedi. etmeyipta paracıklar oluk oluk akınca kurumsal hesaba, bakanlık bir daha duyuyu yapma ihtiyacı hissetmedi..
    inanın bana, bu forumu takip ediyorlar. bakıyorlar ki bir kargaşa var, hemen duyuru yayınlıyorlar. bi bakıyorlar sorun yok, duyuyu hak götüre.. ;)
  8. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İzmir Büyükşehir Belediyesi
    bugün sabah 9 da özel kalem ile görüştüm hatayı söyledim düzeltelim dediler ve düzelttiler
  9. omer umut mutlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50835
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaslar ben parayi yatirdim sertifika noyu falan nereden goruyorum ogreniyorum is sozlesmesi yapabilirmiyiz
  10. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İzmir Büyükşehir Belediyesi
  11. omer umut mutlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50835
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    gidiyorum oradan bulamadim birsuru sey var calisma sosyal guvenlik bakanligina baktim ordada yok bugun yatirdim ondanmi acaba ? nereden takip edicem ama
  12. Evren Aksu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhabalar...

benim merak ettiğim birşey var, yardımcı olursanız sevinirim...

C SINIFI na hak kazandım, fakat bir acelem yok diye, ve şubattaki yükseltme sınavına girmeyeceğim için henüz 413 lira yı yatırmadım. bir hak kaybım vs.. oluyor mu şu durumda...? yoksa istediğim zaman yatırsam olur mu o ücreti...?
  13. Fatma Kaynak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Maili hangi adrese gönderdiniz.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 22 Ocak 2014 ---
    Ben
  14. EMRE MERZİ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Evren Aksu gibi bende 14.01.0214 tarihinde C Sınıfına Hak kazandım fakat şubat sınavı hakkım olmaması nedeniyle 413 TL 'yi yatırmadım...Parayı en geç ne zaman yatırmalıyım? yorumlarınız için şimdiden tşk ederim...
  15. Recep Tayyip Taşdelen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar bende B ye yükseldiğim halde para yatırmadım. Duyuru felan olacak dediler. bekledim. şimdi ne olacak? sonradan yatırsak bir zararı olur mu?
  16. Ali Ustun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar sertifika parasını yatırmayan istediği zaman yatırabilir.. hak kaybı olmaz. sınavla verilen hak alınmaz.
    sizlerin şu anda hakkı var ve kaybetmediniz.. tc nizi sisteme girdiğinde şubeler yada ziraat internet şubesinde adınıza yatırılması gereken parayı görürsünüz. yatırdıktan 3 gün sonra sertifika numaranızı isggm berlirle, turkiye.gov.tr den ulaşırsınız.. merak edecek birşey yok..
    inanmayan 170 i arayıp teyit edebilir..
  17. Kürşat Olcay Kilim İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    37748
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Sertifika ücretini gönlünüzce geç yatırıp bir o kadar da geç numara alırsanız, o kadar geç kullanırsınız. 2019'da vizesi var. İsterseniz 2018'de alın.

Sonradan sertifika alanların numaraları da 6 haneli olur. İş güvenliği ile ilgili bir işte hiç çalışmadığınız, bir adet risk analizine bile imza atmadığınız ve ancak işe yarayacağı zaman gidip sertifika aldığınız belgesiyle ortaya konmuş olur. Şu anda piyasada 1-3-5 yıl tecrübeli uzman istiyorlar. 2 sene sonra "en az 10 yıl tecrübe" derler. Yani siz bilirsiniz. 413 TL'yi geç yatırmaktan elde edilecek finansal fayda buna değer mi bilemiyorum.
  18. Levent Kon İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    44722
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    çimsataş
    Ben havaleyi Kurumsal Tahsilat Şubesi ; belirtilen IBAN'a 16.01.2014 tarihinde SERTİFİKA ücreti diyerek isim ve TC no'su ile yaptım. Ancak hala İSG Katip'te birşey görünmüyor , sorun olma ihtimali var mı yada sırayla mı sisteme giriliyor ?
  19. Kürşat Olcay Kilim İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    37748
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    @Levent Kon
    Her yerde "havale yapılmayacak, banka şubesine gidip vezneden veya ATM'den kurumsal tahsilat menüsüne girip, ÇSGB'nin hesabına yatıracaksınız" denmişti.

Sorun olur mu? Çok yüksek ihtimalle olur. O parayı almak için dilekçe vermeniz mi gerekir, başka problemler mi olur, artık uğraşır durursunuz.
  20. Levent Kon İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    44722
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    çimsataş
    Bu belirttiğim ödemeyi "ŞUBE" den yaptım . Dekont üzerinde havale ve IBAN no'su yazdığı için böyle dedim.
    Ayrıca 14.01.2014 'de şube kabul etmedi, anladığım kadarıyla şubeler ve yetkililerin bilgi ve alaksına göre durum değişiyor.
    Beni iki gün oyaladıktan sonra bu şekilde parayı aldılar.
    Anladığım kadarıyla belirttiğim halde onuda yanlış hesaba havale ettiler .
    Bugün telefon edip bilgi almaya çalışayom.