1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sertifikalar çıkmış

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Ergül Çatalbaş tarafından 21 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    yarın takip edin isg-katip'ten.
  2. Selman Doğan Serbest Kürsü

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    28982
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel Uzman
    Sait Bey,

22 OCAK 2014'te sistemde belge numaraları tanımlanmış olduğundan biraz geç kalmışsınız. Ben 20 ocakta yatırdım. A sınıfım aktif bilginize. Ancak kurumsal hesaplar yine toplu olarak yapılmakta. Sizlere de belge ataması yapılır. Selamlar.
  3. a.kayar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bende 21 ocakta yatırdım 22 ocakta isg katip te göründü sanırım 22 ocaktan sonra yatıranlar biraz bekleyecek
  4. A.Sait Külekçi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    46434
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    kurumsal hesaplar ????????
    bugün bir iş kaçırdım bu yüzden
  5. Ahmet A. İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    57070
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Teknik Öğretmen
    Sertifikam bu dakika itibariyle sisteme girdi, hayırlı olsun herkese
  6. Erdem Baskın Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    OSGB
    evet sistem güncellenmiş hayırlısı bakalım
  7. A.Sait Külekçi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    46434
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Benim de
    Sertifika 46434 olmuş
  8. sedat şimşek İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    76661
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    arkadaşlar bugün 170 le görüştüm elektronik olarak dilekçe oluşturuldu ve benden bir dilekçe yazıp bakanlığa göndermemi söylediler 3 iş gününde sonuçlanabileceğini söylediler.
    (yükseltme sonucu B sınıfı uzman oldum ama henüz sistemde gözükmüyor)
  9. emre kaya İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    60799
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Dün 170 ile görüştüm ve online dilekçe hazırladılar. 3 gün sonra ayaıp bilgi alabilirsiniz dediler.
    Bugün bi bakayım dedim ve sisteme giriş yapabildim.
    C sınıfıyım. Sertifika numaram 60799

Raporun altında "Belge şart adı" diye bir bölüm var ve belge isimleri var. Belge şart sağlandımı sekmesinin altında,hepsinde "hayır" yazıyor benimkinde.
    Bu ne anlama gelmekte?
  10. T.Ulus İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    O bölümde zorunlu olan dört adet belge eğitim kurumunuz aracılığıyla ve dosyalar halinde ISGGM'ye yollanacak. Bunun ne zaman yapılacağı ile ilgili süreç henüz duyurulmadı.
  11. EMRE MERZİ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Arkadaşlar hepinize kazasız çalışmalar diliyorum ...Bu "sistemi kullanma yetkiniz bulunmuyor lütfen 3 gün içinde tekrar deneyiniz " yazısıyla karşı karşıyayım...Parayı 3 martta yatırdım...1 gün sonra isg katipten sertifika no gözükür dediler fakat yukarıdaki not çıkıyor...telaş yapmalımıyım yoksa merak etme yakında açılırmı diyosunuz...şimdiden ilginize tşk ederim...
  12. EMRE MERZİ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Emre Bey sizde böyle bir problem yaşamışsınız yazdıklarınızdan anlaşılan...Ne yapmam gerek yardımcı olursanız sevinirim...:((
  13. Ali Rıza Kaçmaz Eğitim Grubu

• Eğitim Grubu
    Sertifika Numarası:
    75248
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar merhaba;
    21 aralık sınavında C sınıfı belge sahibi oldum. belge parasını yatırdım dekont elimde. İSG katip proğramına giriş yapıyorum ama belgemi almak istiyorum. ne yapmam gerekir? Dilekçe yazmam gerekli olduğunu biliyorum. nereye nasıl bir dilekçe yazacağım?
  14. Özlem Özkara İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    28425
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    21 Aralık yükselme sınavı sonrası sertifikası eline geçen var mı? Sertifikalar adrese mi gelecek.
  15. Naim AYYILMAZ İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    87171
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    MEKANİK TAAHHÜT GRUBU
    Ali rıza bey eğitiminizi aldığınız kursla iletişime geçin. Onlar sizi yönlendirir. Belge çalışmak için gerekmiyor. İsgkatip üzerinden yapacağınız sözleşme bakanlık nezdinde yeterli oluyor.
  16. Ali Rıza Kaçmaz Eğitim Grubu

• Eğitim Grubu
    Sertifika Numarası:
    75248
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Özlem hanım haklısınız ama ben 413 tl ödedim. verdikleri belge 413 tl eder mi ona bakacağım, ayrıca para almayı biliyorlarsa belge göndermeyide bilsinler. çalışsınlar biraz
  17. sema cymz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    63715
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Sertifikası eline ulaşan var mı??
  18. elvin İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    arkadaşlar isg-katipten giriş yaparken e-devlet şifresi yerine mobil imza şifremizi kullanabilir miyiz? yoksa sadece e-devlet şifresiylemi giriş yapılıyor?