1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sertifikalar / 15 günde bir yayınlanıyor / bugün yayinlandı.

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Muhammed Ali tarafından 1 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Sınavı kazanan ve belge ücretini yatıranların listesinin 15 günde bir anlaşma yapılan bankanın veritabanından çekiliyor.

İSG-KATİP'de tanımlanıyor.

BUGÜN SERTİFİKALAR ÇIKTI BAKABİLİRSİNİZ.
  2. sedatorta10gmail.com İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    71540
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Herşey için tesekur ediyorum.belgelerimizi bakanlik edreslerimizemi gönderecek bilginiz varmi.
  3. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    bakanlıktan takip eden varmı ayni gün çıkartma şansımız varmı ona göre ankaraya gitmeyi düşünüyorum
  4. Arzu Akıncı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    21 aralıkta C sınıfı uzman olmaya hak kazandım fakat henüz sertifika ücretini ödemedim, gittiğim kurs henüz bizim işlemlerimizin başlamadığını söyledi yükselme sınavı sebebiyle, ne zaman yatıralım bilgi verebilir misiniz????
  5. serdar sezer İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    130034
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    arzu hanım eğer 23 şubatta yükseltme sınavına girmeyecektiyseniz sorun yok.
    ancak eğer girecektiyseniz başvuru süresi bitti :(
  6. Arzu Akıncı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Teşekkür ederim Serdar bey, yukseltme için sormamıstım, dediginiz gibi sorun olmuyormus yatırdım...hayırlısı artık
  7. Faruk kuzu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    isg kâtip te gözükmek yetmez mi .. sertifika almak şart mı
  8. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    yeterli
  9. Faruk kuzu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Mayısta sınav a girip b almaya çalışacağım 2400 civarı prim var şu an. B alırsam 1800 üstü prim olduğu için aralıkta a ya engel bir durum olurmu
  10. Murat ERDEM Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Eskişehir
    Sertifika Numarası:
    45030
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Forum Madencilik Müşavirlik Mühendislik san. ve tic. ltd.şti.
    Bununla ilgili aralık sınavı öncesi resmi açıklama yapılmıştı... yükselme hakkını ya B, ya A için bir kez kullanabiliyorsun.. önce B alıp sonraki sınavda A ya girme hakkı verilmiyor...
  11. aralıkta yükseltme sınavı yapılmayacak...(son dakika değişikliği olmaz ise)
  12. Serbülent Erdoğan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bilgisi olan arkadaslara birşey soracağım. 21 aralikta A sınavını kazandım. Sertifika ücretini 5 şubatta yatırdim. Isg katipte sertifikam cikmis gözüküyor ancak isg katipe giriste halen bireysel giriş C sınıfı igu yaziyor. 170 i aradım kayit bıraktım ancak dönüş halen olmadı. Bunun neden oldugu veya ne zaman düzeleceği ile bir bilgisi olan varmi arkadaşlar?
  13. Onur Dinçer İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    yükseltme sınav hakkı temmuz 2014 de 1 yıl olan süresi doluyor...
  14. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    bende de aynı durum söz konusu bir sorun çıkacağını zannetmiyorum.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 15 Şubat 2014 ---
    2 ağustos 2014
  15. Aynur Kayapınar İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    80755
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kimya Mühendisi
    ben de şunu sormak istiyorum arkadaşlar... ağustosta c,aralıkta a sınıfı oldum.isg katipte her ikisi de görünüyor sorun yok.fakat belge olarak bize bir şey verilmeyecek mi acaba...teşekkürler...saygılar...