1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sertifikali diğer sağlik personeli sorunu

Konusu 'Öneriler ve Şikayetler' forumundadır ve CEM TAKTAKOĞLU tarafından 4 Kasım 2015 başlatılmıştır.

 1. CEM TAKTAKOĞLU İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  46778
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  İLİM ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ
  Değerli meslektaşlarım,bilindiği üzere diğer sağlık personeli görevini yürütecek personele sınav şartı gelmiştir.1.1.2016 tarihi itibarı ile sertifkaya sahip olmayan diğer sağlık personelleri görevlendirilemeyecektir ve sınavda başarılı olan diğer sağlık personeli sayısı oldukça düşük. Bakanlık'ın sertifikaya sahip diğer sağlık personeli sayısı yetersiz olduğundan dolayı sertifika şartında erteleme yapacağını temenni ediyorum.
 2. Taner Yılmaz Etkinlik Grubu

  • Etkinlik Grubu
  İl Temsilciliği:
  Afyon
  Sertifika Numarası:
  57660
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  ya bu sınav çok kolay olur. yada dediğiniz gibi ertelenir.
 3. Murat Ilgaz İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  93835
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  kesin ertelenecek çünkü sertifikalı hemşire yetersiz
 4. Hasan ÇELİK İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  0000
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Hemşireler özellikle emekli olup bu işi yapanlar sınava hazırlanıyorlar ama pek başarılı olacaklarını düşünmüyorum . Dolayısıyla ertelenecek büyük ihtimalle.