1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sertifikası çıkan var mı?

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve cihat ceylan tarafından 27 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. cihat ceylan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    sertifikası çıkan var mı arkadaşlar.özellikle c sınıfını kazanıp da.
  2. Suat Ertürk İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32485
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Yankı Eğitim ve Danışmanlık
    Hangi sınav için? 18 ağustos sınavının sertifikaları bile hala çıkmadı.
  3. cihat ceylan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    21 aralığı sormuştum,sadece sertifika numarasıyla işlem yapabilirz değil mi?
  4. Suat Ertürk İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32485
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Yankı Eğitim ve Danışmanlık
    Sertifika numarasıyla tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz.
  5. cihat ceylan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    teşekkürler
  6. merkir İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Sertifika numarası kaç günde çıkıyor bilgisi olan var mı? Yükseltme sınavına falan girmeyeceğim 21 aralıkta C oldum bu gün parayı yatırdıktan kaç gün sonra İSG-KATİP'e girebilirim? Herkes yükseltme sınavına kilitlenmiş durumda, net bir bilgi bulamadım maalesef.
  7. cihat ceylan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    kardeş ben de aynı senin gibiyim,16sında parayı yatırdım bugün baktığımda sertifika numarası çıkmıştır.ama kaç gün önde çıktı bilmiyorum yani.parayı yatırınca ssisteme bi giriş yap kaydını alsınlar.
  8. Mehmet Ali İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Cihat Bey, merhaba.
    parayı yatırınca sisteme bir giriş yap kaydını alsınlar demişsin. Ne demek bu? İSG katip'e giriş mi yapacağız. Giriş yapınca kayıt alınıyor mu?
    Şimdiden teşekkürler..
  9. cihat ceylan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    evet ilk girdiğimde kaydınız alındı 3 gün içinde tekrar deneyin diye bir uyarı gelmişti.ancak bunun yapılması zorunlu mu değil mi bilmiyorum,siz yine de bi giriş yapıp şansınızı deneyin. belki hızlandırır.