1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Ses akademi

Konusu 'Firmalar ve Tanıtım Alanı' forumundadır ve ZEYNEP SENER tarafından 6 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. ZEYNEP SENER İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    'Ses Akademi' İş Sağlığı Güvenliği Eğitimi ve Danışmanlık Merkezi, İstanbul-Altunizade
    Merhaba, bu bir reklam değil, bilgilendirme amaçlı bir mesajdır. Amacımız İSG uzmanlığını almış olan arkadaşların da bizlerle etkileşime geçip, bu işi daha da doğru yapanları bir araya getirmektir.
    Saygılarımla.

Sayın İlgili ; İş Güvenliği Uzmanı/Adayı ;

Dr. Mahmut YAMAN ve İnşaat-Maden Yük. Müh. Yücel KARAKUŞ önderliğinde 'Ses Akademi' İş Sağlığı Güvenliği Eğitimi ve Danışmanlık Merkezi, İstanbul-Altunizade'de kurulmuştur.

Bünyenizde İş Sağlığı Güveliği Eğitimine katılmak isteyen mühendislerinize ve/veya arkadaşlarınıza 6331 sayılı İş Sağlığı Güvenliği Kanunu kapsamında yeni müfredata uygun kaynaklarımız ile keyifli ve sağlıklı bir eğitimden yararlanabilmeniz için 02165621234-35 nolu telefonlardan iletişim kurabilirsiniz.

Ek olarak, İş hayatınızda sizlere faydalı olabilecek dökümanlar sitemizde yüklenmiştir ve sürekli güncellenmektedir.

Ayrıca Risk Analizi, Çalışanların Eğitimleri, Sistem Kurma ve Danışmanlık gibi hizmetlerimiz için irtibata geçebilirsiniz.

Bilgilerinize ve eğitim amaçlı kullanımınıza sunarız.

Saygılarımızla
    SES AKADEMİ İŞ SAĞLIĞI GÜVENLİĞİ
    EĞİTİM ve DANIŞMANLIK MERKEZİ
    TEL: 0216.562.12.34

Web : http://www.sesakademi.net

Adres : Kısıklı Caddesi Aköz İş Merkezi No : 14/2 B Blok No:1
    Altunizade-Üsküdar / İSTANBUL