1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Seviye ölçmede çoktan seçmeli soru dışında farklı sistemler geliştiren arkadaşlar var mı?

Konusu 'İşletmelerde Eğitim ve İletişim' forumundadır ve Sevde Şahin tarafından 22 Mart 2015 başlatılmıştır.

 1. "(4) İşverenin kendi belirleyeceği bir yöntem ile bireysel seviye tespiti yapılarak çalışanların eğitim öncesi seviyesi ve Ek-1’de yer alan konular dışında almaları gereken eğitimler belirlenir."
  Bu maddeye göre eğitim önceside seviye ölçüyormusunuz.(Bunun için zaman oluşturmak, yani çalışanların zamanı imkansız gibi) . Bir de seviye ölçmede çoktan seçmeli soru dışında farklı sistemler geliştiren arkadaşlar var mı
 2. Örneğin:KKD hem kullanan kişiyi hemde yanında ki kişiyi korur.
  Dogru Yanlış

  şeklinde de yapabilirsin..
 3. Sema Seymen İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  61536
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Kurumsal ve zaman sıkıntısı olmayan yerler hariç;
  Çalışanların bilgileri sözel olarak değerlendirilebilir diye düşünüyorum.
  Örneğin ben "Daha önce iş güvenliği eğitimi aldınız mı, mesleki eğitiminiz var mı, iş tecrübeniz..." gibi sorular soruyorum.
 4. Nilay Akkan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  108955
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  "Daha önce iş güvenliği eğitimi aldınız mı, mesleki eğitiminiz var mı, iş tecrübeniz..." gibi sorular soruyorum. Aynen bende böyle yapıyorum. Eğitimlerim genelde slayt sunumundan daha çok video, örnek iş kazaları, sohbet kıvamında geçiyor. Yıllık eğitimler için bir sürü sıkıntı oluyor zaten, bir de önceden seviye belirleme sınavı yapmak güç olsa gerek.
 5. --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 23 Mart 2015 ---
  İyi fikir tesekkkur ederim