1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Seyislerin kullanmasi gerekn kişisel koruyucu donanimlar

Konusu 'Kişisel Koruyucular ve Ekipman Seçimi' forumundadır ve Elçin Subaşi tarafından 6 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. Elçin Subaşi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    BURTEZ OSGB
    Arkadaşlar Merhaba,
    Öncelikle kazasız belasız tehlikesi işler diliyorum herkese.

Bir konu hakkında yardımınıza ihtiyacım var.
    Yarış atlarımızdan sorumlu 4 ''seyisimize'' kişisel koruyucu donanım almak istiyoruz ancak daha önce bu sektörle ilgili çalışmam olmadığı için kullanılması gereken ekipmanlarla ilgili bilgim eksik kalıyor. Listemizi klasik olarak baret,eldiven,iş ayakkabısı, koruyucu yelek ve maske olarak belirledik. Ancak bu ekipmanların uygun standartları konusunda eksik kalıyoruz. Örneğin yelek olarak dirsek,bel ve omuz bölgesinde darbeye dayanıklı malzemeleri olan yelekler olmalı şeklinde fikir yürüttük ancak araştırma yaptığımızda daha çok motosiklet sürücülerinin kullandığı tarz kıyafetler çıkıyor. Sizlerden isteğim bu konuda çalışma yapan arkadaşlarımız varsa dönüş yapmaları.

Forum içinde araştırma yaptım ancak bulamadım belki de gözümden kaçmıştır.

Dönüşlerinizi bekler mutlu günler dilerim.