1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Seyyar masa üstü daire testerede güvenlik önlemi

Konusu 'İş Ekipmanlarında Emniyet' forumundadır ve Tugba Doğan tarafından 19 Nisan 2016 başlatılmıştır.

 1. Tugba Doğan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  69070
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  arkadaşlar merhaba
  plastik fab. belirli yerlerde masa üstü daire testeremiz var.denetim geçirdik ve bizden bunlara lokal havalandırma yapmamızı istediler.sorun şu plastik malzeme kestiğimiz için çıkan çapaklar ağır ve havalandırma sistemi bunu yukarıdan çekemiyor.bunlara emişli bir sistem yaptıran var mıdır.yada bunlarda böyle bir sistem nasıl yapılmalıdır.
 2. oğuzhan Torun İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Testerenin arka kısmına yatay bir davlumbaz yaptırın seyyar toz emiciyi davlumbaza bağlayın. Üstte değilde testerenin arka tarafında yatay olarak duracak.
 3. oğuzhan Torun İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman